Whisky Old St. Andrews Nightcap 40% 0,7 l (kazeta)

Kód: WH5336
1 185 Kč 979 Kč bez DPH 1 693 Kč / 1 l
Vyprodáno

Old St. Andrews Nightcap 0,7 l. Bohatě medově dřevěná . . . Plná chuti, svěžesti a ovoce. Je to jedinečná směs bohaté ovocné chuti, kterou získává ze zrání v dubových sudech nasáklé sladkým vínem, sherry nebo portským. Bohatá silná chuť je vyvážena sladkou kořeněností, která zanechává čerstvou chuť na jazyku. Bohatě medově dřevěná. Patnáctileté zrání v evropských dubových sudech dodává této whisky vyvážené složení výrazné chuti zanechávající dlouhý sladký pocit spokojenosti.. Patnáctileté zrání v evropských dubových sudech dodává této whisky vyvážené složení výrazné chuti zanechávající dlouhý sladký pocit spokojenosti. Perfektní cesta jak zakončit Váš den.

Kategorie: Alkoholické nápoje, Blended whisky Dárkové balení, Single Malt whisky Dárkové balení
Whisky podle stáří: nad 14 let
Whisky podle typu balení: Dárkové balení

Old St. Andrews patří mezi nejstarší golfová hřiště světa. Není to hřiště pro každého, ale pro zralé golfisty a milovníky golfu. Old St. Andrews je něco jako golfové nebe nebo Mecca. Mnoho lidí si Skotsko spojuje nejen s krásnou přírodou, ale i s výbornou whisky. V St. Andrews se spojily obě tyto hodnoty v jednom produktu. Výsledkem je OSA - Old St. Andrews whisky. OSA Club House je jemná whisky s plnou ovocnou chutí, kterou získala zráním v dubových sudech od vína, sherry nebo portského. Bohatá, vyvážená, sladce kořeněná chuť zanechává v ústech svěží pocity. OSA je dokonalý společník pro večery strávené s přáteli.