Internetový obchod s nápoji


GastroKlub.cz - provizní systém !

Vážení kolegové, toto je nabídka pro ty z Vás, kteří si správou internetových stránek chtějí přivydělat.

Náš server zavedl pro Vás tzv. systém dealerských provizí, pomocí kterého se dá přijít ke slušnému výdělku. Jak vše funguje?

Je to velmi jednoduché:
zaregistrujete se do systému a systém Vám automatiky okamžitě otevře účet. na svou stránku umístíte html odkaz, může to být textový odkaz, banner, ikonka, nebo nás můžete přímo zařadit do položek Vašeho menu pokud návštěvník Vašich stránek klikne na odkaz a v našem obchodě, nakoupí bude Vám systémem automatiky vypočítána provize 1 až 10% po zaplacení částky zákazníkem.

PRAVIDLA:
Odkaz na GastroKlub.cz - ESHOP může být libovolný níže uvedený kód, nebo textlink a musí obsahovat Vaše ID. Nebo můžete odkaz na náš shop zabudovat do Vašeho menu a vydávat jej za součást Vašich stránek. Zvýšíte tím kompletnost Vámi nabízených služeb.

Místo xxx zadáte své ID čísloPartnerský SLIDER:
Také můžete využit odkazu v tomhle tvaru:


Naše firma vyplatí provizi ve výši 2% z celkové ceny objednávky. Provize je na vyžádání v administrační části, její výše je vykompenzována vysokou obrátkou a většími objednávkami. Pokud Vaše provize na kontě činí více jak 500,- Kč, bude částka poukázána na Váš účet, nebo bude vystavena poštovní peněžní poukázka na částku, která odpovídá stavu Vašeho konta. Pokud je částka na kontě na konci měsíce nižší než 500Kč, budeme s platbou čekat dokud tuto částku nedosáhnete, nebo nezrušíte registraci u naší firmy. Stav Vašeho konta budete mít možnost sledovat na stránce, která Vám bude přidělena rovněž po zařazení do systému.

Našim členům výslovně zakazujeme rozesílání nevyžádaných e-mailových zpráv (tzv. spamu) obsahujících jakoukoliv zmínku o serveru GastroKlub.cz - ESHOP. Případné podvodné aktivity, nebo porušení některého z bodů našich pravidel, má za následek okamžité vyřazení ze systému bez nároku na provizi naspořenou na kontě.Kategorie

       

       

Novinky emailem

Kontakt

LEONN promotion s.r.o.
Novákových 19
18000, Praha
IČO: 27853411
DIČ: CZ27853411

Tel.: 725 015 499

info@gastroklub.cz

Gastroklub.cz - internetový obchod s alkoholickými nápoji, víny, kávou, čajem, potravinami, nealkem, barovými potřebami a gastro technologií


Novinky

29.12 2015

31.12.2015 zavřeno

  více info
23.10 2015

Otevírací doba 28.10.2015

  více info
04.05 2015

Změna otevírací doby 7.5.2015 na Palmovce

  více info