Aperol Spritz RTE 9% 3x0,175 l

Kód: AP9839

Italská radost ze života v praktickém balení, to je dokonale namíchaný Aperol Spritz

Aperol Spritz, nejpopulárnější drink v Itálii, přináší dokonale namíchanou novinku Aperol Spritz RTE. Jak zkratka RTE, neboli Ready To Enjoy, napovídá, lahvičky obsahují již perfektně namíchaný Aperol Spritz, pro jehož vychutnání tak již schází pouze sklenice, led a plátek pomeranče.

Aperol Spritz RTE je jednoduchým a praktickým řešením pro všechny situace, kdy není k dispozici prostor, čas či ingredience na přípravu klasického Aperol Spritzu. Je tak ideální na cesty, na grilování či na doma pro případ, kdy stačí pouze malé balení

Jeho jedinečná hořkosladká chuť pochází z tajné a originální receptury, která si v průběhu let zachovala svého autentického ducha. Jde o dokonale vyváženou kombinaci základních složek včetně pomerančů, bylin a kořenů.

1912-1919

Experimenty a odhodlání

Aperol je dokonalým výsledkem sedmileté tvrdé práce, experimentů a odhodlání bratrů Barbieriových, Luigiho a Silvia, kteří v roce 1912 zdědili likérovou společnost po svém otci Giuseppem.

1919-1930

Aperol a pohostinnost

V bezprostředně poválečném období a v pozdějších letech se Aperol stal oblíbeným po celé Itálii, zejména mezi mladými lidmi, kteří se scházeli v kavárnách v Padově a v benátských barech.

1950-1960

Přivítejte Aperol Spritz

V 50. letech se zrodil slavný recept, díky kterému si Aperol Spritz získal oblibu po celém světě. Toto je také období „II Carossello“, první televizní reklamy Aperol

1980-1990

Z Benátek do světa

Z Aperolu se stává mezinárodní a všemi oblíbený drink.

2000-2008

Revoluce Aperol Spritz

Aperol po akvizici skupinou Gruppo Campari pokračuje v silné reklamní kampani na Aperol Spritz a stává se více mezinárodním. V těchto letech se Aperol spojuje s uměním, reklamou, hudbou a lifestylem a dosahuje výrazných úspěchů v Itálii i po celém světě.
2009-2018

Na vlně s drinkem Aperol Spritz

Pohoda a veselá atmosféra zaplavila díky Aperol Spritz náměstí malých i velkých měst.
2019-
doposud

100 let radosti

Aperol, uznávaný po celém světě jako strůjce radostných a nezapomenutelných společných zážitků, připíjí na 100 let radosti a těší se, co přinese budoucnost.