Bacoo 7y 40% 0,7 l (dárkové balení pohár)

 
 
Dárkové balení 7-letého rumu Baco a keramického Tiki poháru na koktejly potěší každého, kdo má vášeň pro lahodné rumové drinky. Akce
Dostupnost 10 dnů
Měrná cena 1 189 Kč / 1 l
Cena 688 Kč bez DPH
832 Kč    
Kód produktu RU99262
Značka Bacoo
Kategorie Alkoholické nápoje
 

Dárkové balení 7-letého rumu Baco a keramického Tiki poháru na koktejly potěší každého, kdo má vášeň pro lahodné rumové drinky.

Rum Baco pochází z Dominikánské republiky a zrál v bourbonových dubových sudech. Je bohatý a tropický. Ideální pro nejenom pro kokteily z tmavého rumu, ale třeba i naa míchání se zázvorovým pivem.

Vůně a chuť: karamelizovaný banán, rum a rozinky, zmrzlina a mléčná čokoláda, černý čaj s medem

Rumy podle stáří 1 - 7 let
Rumy podle typu balení Dárkové balení
Rumy podle Země Dominikánská rep.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Bacoo (BAK-HU) je zlomyslný bájný duch, který se údajně vyskytuje v Karibiku. Bacoo's mají magické schopnosti, a nejčastěji je najdete pohupovat se na vlnách Karibiku v prázdných rumových lahvích - třeba právě v lahvích od Bacoo Rumu.
Bacoo je údajně malý mužíček s velkýma očima a dlouhými končetinami, který žije z banánů a mléka. Aktivní je hlavně v noci - a pokud dokážete svého Bacoo udržovat spokojeného, bude vám plnit přání. Bacoo umí být pořádný rošťák, měnit tvar i mizet - a to hlavně, když mu nedáte dostatek jeho milovaných banánů a mléka. 
A co dělat, když vám Bacoo působí potíže? Prý ho můžete lapit do lahve, ale snadné to není. Dovnitř ho nalákáte kousky banánů, a pak je třeba ho uvnitř rázně zašpuntovat a láhev hodit do moře.

Bacoo Rum je dobrý pro vaši duši a skvělý pro vaši náladu. Do láhve se dostane v Dominikánské republice - ale vychutnat si ho můžete kdekoliv jen jste. 
Bacoo je "farm to glass" rum - a to mu dodává výjimečnou stálost, kvalitu a charakter.
Bacoo Rum v sobě snoubí a vyvažuje žádoucí elementy lokálně pěstované čerstvé třtiny a zrání v bourbunových sudech. Bacoo Rum v těchto sudech zraje sedm let.

Většina velkých výrobců rumu dováží třtinovou šťávu a melasu s různých částí světa, a nemá tak kontrolu nad samotným pěstováním suroviny. Třtina na Bacoo Rum se pěstuje a zpracovává na jednom pozemku v Dominikánské republice, a na stejném ostrově pak hotový rum i zraje a je lahvován. Bacoo je "farm to glass" rum - a to mu dodává výjimečnou stálost a kvalitu. 
Bacoo je jedním z nejzelenějších soběstačných producentů rumu. Vše se odehrává na jednom místě, zbytková třtina je spalována a vzniklá energie se využívá ve výrobě, Biomasa a odpadní voda slouží jako hnojivo pro pole s cukrovou třtinou v okolí.