Lor Slivovice Barrique 43% 0,5 l

Kód: DE9755
659 Kč 545 Kč bez DPH 1 318 Kč / 1 l

Limitovaná edice luxusního švestkového destilátu, který zrál v sudech vyrobených z bílého dubu, pocházejícího z regionu Limousine ve Francii.

Díky dlouholetému staření, získal destilát sametově jemnou nasládlou chuť po dobrých švestkách. Barva tohoto ušlechtilého nápoje je dubově zlatá.

Ručně stočené do elegantních lahví se skleněným uzávěrem. Každá láhev má své unikátní číslo na přední straně etikety.

Obsah alkoholu 43%. Vyrobeno v Prádle u Nepomuka v počtu 2000 ks.

Společnost byla založena v roce 1994. Až do roku 2014 se jednalo o malou likérku na alkoholické nápoje s výrobnou v Prádle u Nepomuku.
Avšak od března 2014 se výroba rozšířila do likérky v Dolním Bousově. Ta vyhovuje kapacitně a technologicky rostoucím požadavkům našich zákazníků. Společnost L’OR special drinks s.r.o. spolu se společností AP liquors s.r.o., součástí holdingu GH Distillery a.s. V současné době máme 3 distribuční sklady: Prádlo, Dolní Bousov a Losinou u Plzně, kde se nachází i sídlo firmy.

Cílem naší společnosti je vyrábět a prodávat vysoce kvalitní alkoholické výrobky s vysokým důrazem na design jednotlivých produktů. Kromě standardních výrobků naší společnosti vyrábíme i privátní výrobky dle požadavku zákazníka (chuť, obal, grafika, název, atd.).