Bohemia sekt demi sec 3 l dřevěný box

2 hodnocení

Double magnum láhev v dřevěném boxu oblíbeného českého sektu Bohemia demi.

Kód produktu VS0106
Výrobce Bohemia sekt

Věčně mladý Bohemia Sekt demi sec je jakostní šumivé víno harmonické, jemně polosladké chuti a svěží středně plné květnaté vůně. Nejoblíbenější jakostní šumivé víno v České republice. Vyznačuje se dlouhotrvajícím perlením. Cuvée je sestavováno podle originální receptury z vysoce kvalitních bílých vín nejlepších odrůd. Jeho popularita roste i v létě ndash; v horkém letním odpoledni v kombinaci s vyzrálými jahodami přináší Bohemia Sekt demi sec to nejlepší osvěžení. Bez obligátní bdquo;Bohemky ldquo; se neobejde žádná oslava narozenin, promoce, svatby či Silvestr.

5,0 2 hodnocení
Bohemia sekt demi sec 3 l dřevěný box Bohemia sekt demi sec 3 l dřevěný box
| 22.11.2017 11:04
Velice spokojen. Krasny narozeninovy darek

Vznik firmy ve Starém Plzenci se datuje do roku 1942. První šumivé víno se objevilo na trhu v roce 1945 pod názvem Black Widow, vzápětí začala výroba Château Radyně. Na přelomu čtyřicátých a padesátých let zde dočasně působil francouzský odborník Louis Girardot, který předával svým českým kolegům svoje zkušenosti z výroby šampaňského vína. Od roku 1953 se firma začala specializovat na produkci šumivých vín. Objem výroby pak zvolna stoupal až do roku 1970, kdy došlo k prudkému nárůstu výroby. Na trhu sektů se objevila nová, velmi ambiciózní značka Bohemia Sekt, jejíž prodeje zanedlouho po uvedení na trh pokořily hranici jednoho milionu litrů za rok.

Významným dnem historie značky byl 1. leden 1991, kdy vznikl delimitací ze státního podniku České vinařské závody Praha samostatný právní subjekt, který získal v červenci 1995 název BOHEMIA SEKT, a.s. Společnost si buduje na jižní Moravě surovinové zázemí prostřednictvím vlastních vinic i smluvních dodavatelů hroznů V současnosti je Bohemia Sekt nejoblíbenější tuzemskou značkou sektů..