Božkov Republica Reserva 40% 0,7 l

Kód: RU9765

Božkov Republica Reserva vyniká chutí, vůní i barvou a to díky výběru kvalitních třtinových rumů z Nicaraguy, Barbadosu, Dominikánské republiky, Trinidadu, Guyany a Jamajky, z nichž některé zrají v dubových sudech až 12 let. V chuti objevíte cukrovou třtinu, fíky a pomeranče s mírným dubovým závěrem. V aroma se mísí tóny sušených švestek, exotického ovoce kávy a karamelu. Dlouhé zrání v sudech otisklo rumu tmavě jantarovou barvou.

Avatar autora | 17.4.2022
+ Velice slušný základ co se už opravdu dá pít.
+ Velice příznivá cena a tím pádem solidní poměr ceny a výkonu.
+ Úplně jiný rum, než "základní" Republica Exclusive. Určitě se vyplatí tu stovku připlatit.
+ Pro mě subjektivně velice příjemná vůně.
+ Barva
+ 40%

Stock Plzeň-Božkov je největším výrobcem lihovin v České republice s tradicí sahající až do roku 1920. Již více než 85 let Stock Plzeň – Božkov vyrábí špičkové lihoviny, které patří k nejoblíbenějším na českém trhu. Široká paleta produktů zahrnuje mnoho dobře známých a populárních značek v čele s vlajkovou lodí – výjimečně hořkým a výjimečně dobrým Fernetem Stock.

Kromě fernetů patří ke klíčovým produktům například Vodka Amundsen, ovocné destiláty či lihoviny řady Božkov, jíž vévodí Božkov Tuzemský, vůbec nejprodávanější lihovina v České republice.

Základem vedoucího postavení společnosti Stock Plzeň-Božkov na trhu je kombinace tradičních značek s dlouholetou historií s neustálými inovacemi výrobkového portfolia. Sortiment reaguje na nejnovější trendy, ale Stock Plzeň zároveň hraje roli jejich tvůrce. Tak tomu bylo například v případě Fernetu Stock Citrus, který měl premiéru v roce 1997 a během krátké doby se stal jednou z nejoblíbenějších značek na českém trhu. Dnes portfolio společnosti zahrnuje více než 40 značek a řadu dalších mezinárodních lihovin Stock Plzeň exkluzivně distribuuje na českém a slovenském trhu.