Božkov Republica rum 0,7l

23.5.2018
Kód produktu RU9509
Výrobce Stock

Božkov Republica rum 0,7l - První republika je obdobím noblesy a elegance, poctivosti a hrdosti na řemeslný fortel a um, kterými jsme proslulí.Božkov republika exclusive je oslavou těchto prvorepublikových hodnot.Lahodný třtinový rum plné a následné chuti a tmavě jantarové barvy si nejlépe samotný a při pokojové teplotě s těmi, na kterých Vám záleží. Složení: třtinový destilát, třtinový cukr, barvivo - karamel. Tradice od roku 1920.

Rumy podle Země Česká Republika

5,0 4 hodnocení
REPUBLICA EXCLUSIVE 0.7 L REPUBLICA EXCLUSIVE 0.7 L
Avatar autora | 21.5.2018
Tohle ode mě budou letos dostávat jako dárek úplně všichni!
REPUBLICA EXCLUSIVE 0.7 L REPUBLICA EXCLUSIVE 0.7 L
Avatar autora | 16.4.2018
S obavami jsem ho otevřel, ochutnal a jsem hodně mile překvapen. Je dobrej a za ty prachy.. mlask.

Stock Plzeň-Božkov je největším výrobcem lihovin v České republice s tradicí sahající až do roku 1920. Již více než 85 let Stock Plzeň – Božkov vyrábí špičkové lihoviny, které patří k nejoblíbenějším na českém trhu. Široká paleta produktů zahrnuje mnoho dobře známých a populárních značek v čele s vlajkovou lodí – výjimečně hořkým a výjimečně dobrým Fernetem Stock.

Kromě fernetů patří ke klíčovým produktům například Vodka Amundsen, ovocné destiláty či lihoviny řady Božkov, jíž vévodí Božkov Tuzemský, vůbec nejprodávanější lihovina v České republice.

Základem vedoucího postavení společnosti Stock Plzeň-Božkov na trhu je kombinace tradičních značek s dlouholetou historií s neustálými inovacemi výrobkového portfolia. Sortiment reaguje na nejnovější trendy, ale Stock Plzeň zároveň hraje roli jejich tvůrce. Tak tomu bylo například v případě Fernetu Stock Citrus, který měl premiéru v roce 1997 a během krátké doby se stal jednou z nejoblíbenějších značek na českém trhu. Dnes portfolio společnosti zahrnuje více než 40 značek a řadu dalších mezinárodních lihovin Stock Plzeň exkluzivně distribuuje na českém a slovenském trhu.