Brandy Cardenal Mendoza Solera Gran reserva 40% 0,7 l (karton)

Kód: KO99533
953 Kč 788 Kč bez DPH 1 361 Kč / 1 l

Cardenal Mendoza je brandy vyráběná společností Sanchez Romate Hnos. (zal. 1781 a do dnešní doby v rukou potomků zakladatele). Společnost byla mimo jiné jmenována oficiálním dodavatelem pro britskou sněmovnu lordů (1909) a papežův vatikánský palác (1917) a o přetrvávající kvalitě jejich výrobků svědčí řada ocenění na mezinárodních soutěžích vín a destilátů. Přívlastek Solera Gran Reserva znamená, že průměrný věk brandy je 10 let.Aroma je čisté elegantní a vínové.Chuť je hřejivá, vyvážená, bez ostrých okrajů, harmonie jemných příchutí a výrazného zakončení rozinek a švestek.

Kategorie: Alkoholické nápoje, Brandy
Vinné destiláty podle druhu: Brandy
Vinné destiláty podle typu a stáří: X.O. (Extra Old)