Vážení zákazníci, z důvodu velkého náporu objednávek vlivem vánoční sezóny a přetížení dopravců se expedice objednávek může lehce opozdit. Děkujeme za pochopení.

Cachaca Ypióca 150 39% 0,7 l (holá láhev)

Cachaca byla vyrobena ke 150tiletému výročí založení firmy. V sudech zraje 6 let. Z toho 3 roky v balzových a 3 roky v sudech "of freijó" z brazilského dubu.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Měrná cena 1 170 Kč / 1 l
Kód produktu RU33153
Značka Ypióca (cachaca)

Cachaca je národní brazilský nápoj vyráběný destilací čisté šťávy z cukrové třtiny.

Ypióca je největším výrobcem kombi-Cachaça ( vlastní 5 moderních lihovarů a vlastní plantáže cukrové třtiny) od roku 1846. Ypióca je lídrem v prémiovém segmentu, na brazilském trhu. Společnost odpovídá za všechny fáze výroby: od výběru osiva cukrové třtiny a plantáže, stárnutí a stáčení - poslední článek procesu. Všechny verze Cachaça Ypióca jsou ve věku 1 až 6 rok a prochází přísnou kontrolou kvality během celého výrobního procesu.

Rumy podle stáří 1 - 7 let
Rumy podle Země Brazílie

Cachaça Ypióca je nejprodávanější prémium cachaçou v Brazílii. V brazilském státě Ceará se vyrábí již více než 160 let. V roce 2012 byla tato firma, dosud patřící rodině Telles, odkoupena společností Diageo, která touto akvizicí upevnila svou pozici na jihoamerickém trhu. V současnosti představuje značka Ypióca 8% celkových prodejů Cachaçy, tedy téměř 60 milionů litrů ročně. Všechny druhy Cachaçy Ypióca zrají v sudech z brazilského dubu nebo v sudech ze speciálního druhu brazilského ořechu. Lahve druhů Ypióca Empalhada jsou ženami z Ceará ručně baleny do slámy z karnaubské palmy.