Cannabis White Widow vodka 30% 0,5 l

Neohodnoceno

Kód produktu VO7929
Značka LOR (absint, destiláty)

Cílem výrobku je nabídnout legální formou ochuceného alkoholického nápoje široké veřejnosti alkoholocký nápoj, který krom THC (max 0,3 %), obsahuje výluhy, oleje a další látky které obsahuje konopí. Pro jistotu… jsme do každé láhve dali květ konopí. Chuť, vůně, vše po konopí. Co bych měl ještě dodat ... rád bych vám popsal na co vše je konopí dobré, rád bych presentoval recenze konzumentů White Widow..... před snídaní každé ráno čajovou lžičku… ale zákon nám zakazuje vychvalovat účinky konopí ve spojitosti s alkoholem . Navíc jsme nezaplatili statisíce korun za lékařské posudky, jen proto, abychom udrželi cenu v normálu.

POZOR ! Tento výrobek je zakázán vyvážet do Spolkových zemí Německa v jakémkoliv množství. Velmi často jsou v příhraničních oblastech na straně Německa kontroly, které kromě pervitinu hledají naší White Widow. Vyvarujte se vyvážením tohoto výrobku přátelům a kamarádům v Německu, porušujete tím zákon! Německé úřady si dali tu práci a do podrobna rozebrali výrobek a dospěli k závěru. ZÁKAZ :-)). O této kauze referoval i Radožurnál v roce 2015, viz. Lubomír Smetana.

Vodky podle chuti Vodky ochucené

Společnost byla založena v roce 1994. Až do roku 2014 se jednalo o malou likérku na alkoholické nápoje s výrobnou v Prádle u Nepomuku.
Avšak od března 2014 se výroba rozšířila do likérky v Dolním Bousově. Ta vyhovuje kapacitně a technologicky rostoucím požadavkům našich zákazníků. Společnost L’OR special drinks s.r.o. spolu se společností AP liquors s.r.o., součástí holdingu GH Distillery a.s. V současné době máme 3 distribuční sklady: Prádlo, Dolní Bousov a Losinou u Plzně, kde se nachází i sídlo firmy.

Cílem naší společnosti je vyrábět a prodávat vysoce kvalitní alkoholické výrobky s vysokým důrazem na design jednotlivých produktů. Kromě standardních výrobků naší společnosti vyrábíme i privátní výrobky dle požadavku zákazníka (chuť, obal, grafika, název, atd.).