Carúpano Reserva Privada 21y 40% 0,7 l (tuba)

Kód: RU99387
1 369 Kč 1 131 Kč bez DPH 1 956 Kč / 1 l
Vyprodáno

Autentický rum ve skleněné lahvi, uzavřený kvalitním korkem a pouzdrem.

Rum má světle hnědou barvu s jantarovými a blonďatými odlesky. Vůně citronového ovoce, pomerančové kůry, grapefruitu a mandarinek smíchané se slaným mořským vánkem. K citrusům se přidávají máslo, popcorn a karamelové tóny. Mírná sladkost v ústech ustupuje rozmanité slanosti vyvážené uzavíracím nádechem hořkosti.

Konzumujte s pomerančovým plátkem nebo zkroucenou slupkou.

Kategorie: Alkoholické nápoje
Rumy podle stáří: 12 let a více

O NÁS

MISE

Naším posláním a závazkem je vyrábět produkty vynikající kvality pro lihovinový průmysl, které s dobrým kouzlem a vkusem naplní očekávání našich klientů, akcionářů a zaměstnanců.

VIDĚNÍ

Naší vizí je zajistit si úspěšné místo v národním a mezinárodním likérním průmyslu a být známý výrobou vysoce kvalitních, poctivě vyrobených produktů a cílevědomou snahou o dokonalost. Chceme také vyniknout svou inovativitou, zajištěním včasné spokojenosti spotřebitelů, integrálním růstem našich lidských zdrojů a posílením činnosti naší komunity.

HODNOTY

POCTIVOST

Být upřímný a nezaujatý znamená být spolehlivý a jednat vždy na základě pravdy. Mít úctu k sobě i ostatním a přijímat neskrývané závazky. Je přísně dodržovat pravidla pro udržení nejvyšší kvality našich produktů a naplnění očekávání klienta. Znamená být skromný jako výraz síly.

VYTRVALOST A DOKONALOST

Jasné stanovení cílů a akcí, které mají být provedeny. Být odpovědný a dodržovat přijaté závazky. Být houževnatý a neselhávat při dosahování cílů; dělá to teď a dobře.

NADŠENÍ

Mít povzbuzení a dispozice k provedení určitého úkolu; je mít inspiraci a snahu dosáhnout toho, oč usilujeme. Znamená to pracovat s vášní, abyste byli úspěšní.

Věrnost

Identifikovat, bránit a prosazovat hodnoty, cíle a zájmy naší společnosti jako své vlastní a být hrdý na to, že jsme jejich součástí.