Provoz e-shopu NEPŘERUŠEN. Dále dodáváme na výdejní místa i na adresy. Provozna Vsetín otevřena PO-PÁ 10:00 - 17:00

Whisky Chivas Regal 12 let 0,7 l dárková kazeta se sklenicemi

Měrná cena 1 141 Kč / 1 l
Kód produktu WH2001
Značka Chivas Regal (whisky)
Kategorie Alkoholické nápoje,Single Malt whisky Dárkové balení

Chivas Regal 12 let 0,7 l dárková kazeta se sklenicemi. Srdcem této dvanáctileté prémiové whisky jsou vyzrálé, lahodné single malts harmonicky sladěné s nejkvalitnějšími grain z celého Skotska. Společnost Chivas Brothers disponuje největší zásobou zrajících whisky, z nichž čerpá pro dosažení stále stejně jemné, plné, lehce ovocné chuti Chivas Regal. Pije se nejen čistá, ale je take bází luxusních variant klasických koktejlů postavených na whisky.

Whisky podle druhu Single Malt
Whisky podle stáří 10 - 14 let
Whisky podle typu balení Dárkové balení