Havana Club Verde 35% 0,7 l

Kód: RU99420

Verde, novinka v portfoliu Havana Club, je spirit drink, bílý rum infuzovaný bylinkami a citrusy s obsahem alkoholu 35 %.

Vzniká podobným způsobem jako gin, kdy jsou nejprve několik hodin macerovány typické kubánské suroviny – rozmarýn, oregano, tymián, med či citrusová kúra v bílém rumu a následně dochází ke kotlíkové destilaci.

Verde přináší úplně nový mixologický rozměr do rumové kategorie, ať už jako inovativní báze klasických koktejlů nebo například jako Verde Tonic, s tonikem, plátkem grepu a snítkou máty pro milovníky velmi svěžích a chutných koktejlů. Ochutnejte toto výjimečné spojení rumu s bylinkami a citrusy, a jistě si jej zamilujete.

Kategorie: Alkoholické nápoje
Rumy podle Země: Kuba

Havana Club, přední značka kubánského rumu jak na Kubě, tak po celém světě, ztělesňuje dědictví a vedoucí postavení kubánské tradice výroby rumu už od roku 1878. Díky unikátnímu know-how svých Maestros Roneros udržela značka Havana Club naživu umění “aneja miento”: umění destilace, zrání a míchání prémiových rumů. Výroba rumu začíná u hlavní suroviny – cukrové třtiny, která je důkladně vybírána. Zpravidla bývá rum ukládán do sudů z amerického bílého dubu po bourbonu. Znaška Havana Club odkazuje na kubánskou tradici výroby rumu a unikátní atmosféru metropole Havany. Je úzce svázaná s kubánskou kulturou a Kubánci jsou na ni pyšní jako na skutečnou národní ikonu.