Hispanico Elixir 34% 0,7 l

Kód: RU9590

Hispanico Elixir. Sladká dobrota z rumů hispánských zemí, která si odejela na odpočinek a zrání do španělské Andalusie. Společnost ji na této dovolené dělalo exotické ovoce, bylinky, rozinky a další tajné suroviny. Díky tomu se mohla rozvinou v parádně nasládlý elixír plný různých, zároveň ale krásně vybalancovaných chutí.

Dobře. Hispanico Elixir de Ron je sice produktem ze španělské Andalusie. Věřte ovšem tomu, že se jedná o karibskou perlu. Jeho srdcem jsou totiž vyzrálé rumy pocházející výhradně z hispánských zemí. V nich vyrostla cukrová třtina použitá na výrobu rumu a právě v nich jednotlivé rumy i nazrávaly.

Teprve v úplném závěru procesu byly převezeny do Andalusie, kde se o ně postaral masterblender Perez Barquero a z mnoha jednotlivých rumů vytvořil jeden dokonalý produkt – Hispanico Elixir.

Nestačilo je ovšem jen smíchat. Před závěrečným stáčením si ještě celá směs odpočinula v kádích společně s mnoha druhy exotického ovoce, řadou bylinek, sušených hroznů z odrůdy Pedro Ximenéz a dalšími příměsemi. Právě díky tomu získává tento rumový likér Hispanico Elixir svoji unikátní nasládlou chuť a aroma.

Krásný elixír.

Kategorie: Alkoholické nápoje