Tequila Maracame Plata 100% Blue Agave 0,7 l

Nezrající tequilou prvotřídní kvality, kterou vyrábí společnost Casa Camarena ve spolupráci s indiány kmene Huichole, žijícími v pohoří Sierra Madre.

Dostupnost 5 dnů
Měrná cena 1 599 Kč / 1 l
Kód produktu TE65
Značka Maracame (tequila)

Tequila Maracame Plata je nezrající tequilou prvotřídní kvality, kterou vyrábí společnost Casa Camarena ve spolupráci s indiány kmene Huichole, žijícími v pohoří Sierra Madre. Tito neobyčejně výtvarně nadaní lidé jsou známí díky uměleckým dílům, která vytvářejí z korálků. Hrdlo každé lahve tequily Maracame zdobí vždy originální malý amulet vyrobený právě těmito původními obyvateli. Výrazem Mara-acame bývají označováni šamani tohoto kmene.

Tequila podle typu 100% de Agave

Tequily Maracame vyrábí společnost Tequila Supremo ve spolupráci s indiány kmene Huichole, žijícími v pohoří Sierra Madre. Tito neobyčejně výtvarně nadaní lidé jsou známí díky uměleckým dílům, která vytvářejí z korálků. Hrdlo každé lahve tequily Maracame zdobí vždy originální malý amulet vyrobený právě těmito původními obyvateli. Výrazem Mara-acame bývají označováni šamani tohoto kmene.