MINI Whisky Old St. Andrews Clubhouse Tumblepak 0,05 l (dárkové balení 1 sklenička)

Old St. Andrews Clubhouse Tumblepak 0,05 l

Měrná cena 3 980 Kč / 1 l
Kód produktu WH5334
Značka Old St. Andrews (whisky)
Kategorie Alkoholické nápojeBlended whisky miniaturní láhve, Blended whisky miniaturní láhve, Zobrazit další kategorieSingle Malt whisky jen miniaturní láhve

Old St. Andrews Clubhouse Tumblepak 0,05 l. Spolu s Clubhouse Minis a sklenicí na whisky s logem Old St. Andrews vytváří Cluhbouse Tumblepak dokonalý dárkový předmět.

Podobné produkty

Whisky podle typu balení jen miniaturní láhve

Old St. Andrews patří mezi nejstarší golfová hřiště světa. Není to hřiště pro každého, ale pro zralé golfisty a milovníky golfu. Old St. Andrews je něco jako golfové nebe nebo Mecca. Mnoho lidí si Skotsko spojuje nejen s krásnou přírodou, ale i s výbornou whisky. V St. Andrews se spojily obě tyto hodnoty v jednom produktu. Výsledkem je OSA - Old St. Andrews whisky. OSA Club House je jemná whisky s plnou ovocnou chutí, kterou získala zráním v dubových sudech od vína, sherry nebo portského. Bohatá, vyvážená, sladce kořeněná chuť zanechává v ústech svěží pocity. OSA je dokonalý společník pro večery strávené s přáteli.