Whisky Old St. Andrews Par Barrels Blended 40% 0,7 l (dárkové balení soudek)

Kód: WH98576
950 Kč 785 Kč bez DPH 1 357 Kč / 1 l
5 dnů

Old St. Andrews Par Barrels Blended 0,7 l - je námi speciálně vyráběná skotská whisky z pečlivě vybraného sladu obilí.Naše whisky je pro ty, jenž hledají něco nového, chtějí zažít nevšední zážitek.

Old St. Andrews patří mezi nejstarší golfová hřiště světa. Není to hřiště pro každého, ale pro zralé golfisty a milovníky golfu. Old St. Andrews je něco jako golfové nebe nebo Mecca. Mnoho lidí si Skotsko spojuje nejen s krásnou přírodou, ale i s výbornou whisky. V St. Andrews se spojily obě tyto hodnoty v jednom produktu. Výsledkem je OSA - Old St. Andrews whisky. OSA Club House je jemná whisky s plnou ovocnou chutí, kterou získala zráním v dubových sudech od vína, sherry nebo portského. Bohatá, vyvážená, sladce kořeněná chuť zanechává v ústech svěží pocity. OSA je dokonalý společník pro večery strávené s přáteli.