Peprmint Božkov 3 l

1 hodnocení

Kód produktu LI059
Výrobce Stock

Peprmint Božkov 3 l - Zelená neboli naprostá klasika českých hospod. Standard, s nímž jsou porovnávány všechny ostatní podobné produkty. Výraznou mentolovou chuť získává díky pravé mátě peprné. Výborně se hodí k pivu a k přípravě nepřeberného množství lidových koktejlů.

Likéry podle typu Hořké, bylinné a kořeněné
Likéry podle typu balení jen MAXI láhve

5,0 1 hodnocení
Peprmint Božkov 3 l Peprmint Božkov 3 l
| 28.4.2016 00:36
Klasika :-) ...

Stock Plzeň-Božkov je největším výrobcem lihovin v České republice s tradicí sahající až do roku 1920. Již více než 85 let Stock Plzeň – Božkov vyrábí špičkové lihoviny, které patří k nejoblíbenějším na českém trhu. Široká paleta produktů zahrnuje mnoho dobře známých a populárních značek v čele s vlajkovou lodí – výjimečně hořkým a výjimečně dobrým Fernetem Stock.

Kromě fernetů patří ke klíčovým produktům například Vodka Amundsen, ovocné destiláty či lihoviny řady Božkov, jíž vévodí Božkov Tuzemský, vůbec nejprodávanější lihovina v České republice.

Základem vedoucího postavení společnosti Stock Plzeň-Božkov na trhu je kombinace tradičních značek s dlouholetou historií s neustálými inovacemi výrobkového portfolia. Sortiment reaguje na nejnovější trendy, ale Stock Plzeň zároveň hraje roli jejich tvůrce. Tak tomu bylo například v případě Fernetu Stock Citrus, který měl premiéru v roce 1997 a během krátké doby se stal jednou z nejoblíbenějších značek na českém trhu. Dnes portfolio společnosti zahrnuje více než 40 značek a řadu dalších mezinárodních lihovin Stock Plzeň exkluzivně distribuuje na českém a slovenském trhu.

ZOBRAZIT VŠECHNY VÝROBKY BOŽKOV

ZOBRAZIT VŠECHNY VÝROBKY STOCK