Roble Extra Anejo 40% 0,7 l (karton)

Kód: RU99116
924 Kč 764 Kč bez DPH 1 320 Kč / 1 l
Vyprodáno

Ron Roble Extra Anejo je ušlechtilý melasový rum, jehož základ je destilován na kontinuálním zařízení na 5 speciálních kolonách. Poté je uložen na dobu 8 až 12 let do sudu z amerického dubu, kde předtím odpočíval bourbon. Pro směs jsou použity ty nejlepší rezervy, které Venezuela nabízí. Jeho krásná jantarová barva ukrývá plnou chuť, v které ucítíte dotek vanilky, dubu a karamelu. Jeho plná a přitom jemně suchá chuť bude vyhovovat všem milovníkům stařených destilátů.

Společnost Rones Ańejos de Venezuela působí na trhu od roku 2002. Destilérie a celý výrobní závod je umístěn v oblasti  Ocumare del Tuy v centrální části Venezuely.

Ve svých warehousech skladuje společnost okolo 6 milionů litrů rumu. Master blender rumů Roble Giorgio Melis, je se svojí 50ti letou praxí uznávanou  autoritou v oboru.

Kategorie: Alkoholické nápoje
Rumy podle Země: Venezuela