MINI Vodka Stolichnaya 40% 0,05 l

Kód: VO99
61 Kč 50 Kč bez DPH 1 220 Kč / 1 l
Vyprodáno

Vodka Stolichnaya - Respektovaný člen autentické rodiny ruských vodek, vyráběný podle tradičních ruských receptur za použití postupů, jejichž původ se datuje zpět do 15. století. Na její výrobu jsou používány jen ty nejlepší přírodní ingredience.

Kategorie: Alkoholické nápoje, Vodky miniaturní láhve
Vodky podle chuti: Vodky čisté
Vodky podle typu balení: jen miniaturní láhve

Prémiovou vodku Stolichnaya není třeba představovat. Jako člen rodiny autentických ruských vodek má na celosvětovém trhu respektovanou pozici a to především díky své více než 80-ti leté tradici. Vyrábí se z pečlivě vybraných obilnin ozimé pšenice, pomocí vysoce kvalitní výrobní technologie vícenásobné destilace. Filtruje se přes dřevěné uhlí a následně ještě dvakrát přes jemný křemenný písek a plátno. V Lotyšském hlavním městě Riga se pak míchá s křišťálově čistou artézskou vodou z ledovce, která má v láhvi své místo od roku 1948. Stoli vodka si vás získá svojí komplexní chutí a charakteristickými sladkými tóny.