Whisky Hankey Bannister MINI 40% 0,05 l

Kód: LI9814
80 Kč 66 Kč bez DPH 1 600 Kč / 1 l
Vyprodáno

Chuť: Lehká a jemná směs, čistá, sladká a kořeněná s medovými tóny a příjemným delším závěrem.

Pan Hankey a pan Bannister představují svůj originální blend jemných a vzácných skotských whisky. Ručně vybrána pro kvalitní a řemeslně jemná, lehká a dokonale vyvážená směs proslulá ve společnosti již přes 250 let.

Hankey Bannister je vyroben z nejkvalitnějších Highland malts včetně single malts z palíren Old Pulteney, Balblair, AnCnoc, Speyburn a Balmenach. Ty jsou pak odborně kombinovány s jemnějšími whisky z Lowlands grain whisky, které produkují naši jedinečnou směs.

Barva: Krémová karamelka se zlatým odstínem.

Aroma: Lehká vůně s kořenitostí, která dodává větší hloubku.

Kategorie: Alkoholické nápoje
Likéry podle typu balení: jen miniaturní láhve
Whisky podle druhu: Blended

Naše dědictví je stejně jedinečné jako naše originální směs. Píše se rok 1757 a v londýnském West Endu se dva inovativní jedinci vydali společně spojit svůj styl a podstatu v honbě za společným cílem – vytvořit jen to nejlepší víno a lihoviny, které uspokojí postupující chutě londýnských ctižádostivých milovníků.

Londýnský West End

Hankey Bannister se ve společnosti těší více než 250 let.

Naše dědictví 1

Seznamte se s našimi vysoce originálními, a přesto dokonale prolnutými zakladateli, pány Hankeym a samotnými Bannisterem.