Whisky Mortlach 13YO special release 2021 55,9% 0,7 l (karton)

Akce Novinka VIP Klub Efekt lupa

Tato 13letá sladová whisky Mortlach, destilovaná v roce 2007, zrála v kombinaci panenských a plněných sudů z amerického dubu a poté byla lahvována v rámci speciálních edic společnosti Diageo pro rok 2021. Vůně čerstvě vyleštěného dubu, pikantního masa, želé z červeného rybízu, vřesu, směsi bylin a limetky naplňují nos. V chuti se objevují tóny vanilky, kořeněného dubu, pečeného masa, pepře a náznaky sladkého zimolezu, které přetrvávají v závěru.

Dostupnost Vyprodáno
Měrná cena 8 427 Kč / 1 l
Cena 4 875 Kč bez DPH
Kód produktu WH990003