Zafra Masters Reserve 30y 40% 0,7 l (karton)

VIP Klub Efekt lupa

Dostupnost 5 dnů
Měrná cena 6 421 Kč / 1 l
Cena 3 715 Kč bez DPH
Kód produktu RU9369
Značka Zafra

Rum Zafra Masters Reserve 30 let 0,7 l. Panamský luxusní jednadvacetiletý rum barvy mědi a jantaru. Ve vůni lze rozpoznat nádech máslové mléčné čokolády, vanilky, rafinované cukrové třtiny a koření (hřebíček a skořice). V chuti cítíme vynikající jemný karamel spolu s čokoládou a krémem. Na Zafru se jednadvacet let vyplatilo počkat.

JZ Avatar autora | 29.10.2020
Na rôznych rumových fórach je toto jeden z najvyššie hodnotených rumov. Chcel so vyskúšat čo je na tom pravdy a musím uznat,že Zafra MR 30 je skutočne vynikajúci rum, Sladkost,vôna,hladkost,trvajúca dochut ale všetko vyvážené,nič neprevažuje.Komlexnost je ohromujúca. Vo všetkých obchodoch sa predáva tento rum ovela drahšie než v GastroKlube tak som bol trošku nervozny čo pošlu ale bolo to v poriadku.