Kšiltovka Hardys Unisex černá doprodej

Značka Hardys (víno)
Kategorie Barmanské zástěry a kapsy

Kšiltovka Hardys Unisex černá

Vína, která nabízíme jsou špičkou mezi rozsáhlou řadou vín Hardys. V rámci zachování tradice jsou vína vyráběna pomocí prastarých technik v původním vinohradu s použitím tradičních lisovacích košů spolu s moderními chlazenými nerezovými tanky.

Výsledkem jsou vína výjimečné komplexnosti a charakteru odpovídající ambicím Thomase Hardyho, který chtěl vyrábět kvalitní vína, která budou oceněna na trzích po celém světě. Jako pocta zakladateli společnosti byl před dvaceti lety uveden na trh Thomas Hardy Cabernet Sauvignon.

Každý ročník je vyroben z nejlepších hroznů odrůdy Cabernet, které se pěstují na rozsáhlých pozemcích společnosti. Vzhledem k populárnosti těchto vín a silné konkurenci mezi výrobci není divu, že se toto víno zdokonaluje s každým vyrobeným ročníkem.

Eileen Hardy, první dáma australské výroby vín, pracovala v rodinném podniku celý svůj život. Na osmdesáté narozeniny v roce 1973 rodina uvedla "Eileen Hardy Special Bin 80" jako uznání jejích zásluh ve společnosti. Od prvního vyrobeného ročníku se Eileen Hardy Shiraz vyrábí každý rok. Stejně jako Thomas Hardy Cabernet je i Shiraz vyráběn z nejlepších hroznů, které lze na vinicích společnosti nalézt. O několik let později byl vyroben Eileen Hardy Chardonnay, aby ukázal to nejlepší z bílých vín Hardys. Eileenin vnuk Bill, nynější vrchní enolog ve společnosti, je pátou generací Hardyů a pra pravnuk Thomase Hardyho.

Oblasti, ve kterých se nachází vinice rodiny Hardy jsou: Jihovýchodní Autrálie, Jižní Austrálie, Tumbarumba, Yarra Valley, Tasmania, McLaren Vale, Coonawarra, Margaret River, Adelaide Hills, Pemberton a Clare Valley.

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat
Profilující (marketingové)