Vážení zákazníci, vlivem vánoční sezóny a vytíženosti přepravních společností se dodání zásilek může opozdit až o 2 pracovní dny. Děkujeme za pochopení

HAVANA CALIENTE

Podmanivá chuť rumu Havana Club Añejo 7 Años doplněná Colou a kapkou svěží limety flirtující s ostrostí chilli papričky. To je HAVANA CALIENTE, žhavá jako kubánské noci.

Pro přípravu tohoto koktejlu smíchejte 4cl Havana Club Añejo 7 Años s Colou, Zastříkněte limetou a nezapomeňte na chilli papričku, jako půvabnou ozdobu.

Jedinečná chuť tohoto drinku Vás překvapí, chilli rozproudí krev ve Vašich žilách a navíc budete opravdu in. Hitem letošního roku jsou totiž koktejly, které spojují chuť skvělého sedmiletého rumu, zrajícího v dubových sudech s pikantní ostrostí chilli papričky.