Vážení zákazníci, nadále doručujeme jak jste zvyklí a jak to aktuální situace umožňuje. Nechceme však nikoho ohrozit, proto je u nás nyní možná platba za zboží pouze přes platební bránu nebo převodem. Prodejna ve Vsetíně je až do odvolání uzavřena. Děkujeme.

Čaj English No. 1 100 sáčků Ahmad Tea

Akce Efekt lupa

Vychutnejte si šálek poctivého čaje v pravém anglickém stylu. Exkluzivní čajovou směs English Tea No.1 tvoří čaje pocházející z Assamu, Srí Lanky a Keni.

Kód produktu TEA0001
Značka Ahmad Tea (čaj)
Kategorie Čaje černé

English Tea No. 1 patří k neoblíbenějším produktům, které vám můžeme nabídnout.

Tato proslulá směs černých čajů vás okouzlí svou vůní bergamotu a jemnou chutí, skvěle povzbudí vaše smysly a potěší vás v kterýkoli okamžik vašeho dne. Podává se s mlékem i bez mléka, se sušenkami nebo čokoládou a při různých příležitostech.

100 čajových sáčků, jednotlivě balených.

Na začátku existence společnosti AHMAD TEA London její generální ředitel pronesl slib, že nikdy nebude prodávat nic, co by nepil doma. Tím jednoznačně definoval vysoké požadavky na kvalitu svých čajů. Od té doby už uplynulo téměř půlstoletí a značka Ahmad Tea se mezitím stala jedním z nejznámějších producentů čajů na světě.

AHMAD TEA of London je rodinný podnik se sídlem ve Spojeném království, který čerpá z rodinných poznatků
a zkušeností čtyř generací, které se věnují všem odvětvím čajového obchodu - od pěstování, přes míchání čajových směsí, až po balení.

AHMAD TEA of London vlastní balírny a provozovny ve Velké Británii, Indii, Srí Lance, Spojených arabských emirátech, Rusku, Ukrajině a Azerbajdžánu. Kromě hlavní kanceláře ve Velké Britanii má pobočky na Srí Lance, v Dubai,
ve Spojených Státech, v Japonsku a ve Francii. V současné době vyváží čaje do více než sedmdesáti zemí na pěti kontinentech. Značka Ahmad Tea je na celém světě uznávána díky kvalitě svých čajů, přesto však zůstává rodinnou firmou věrnou vizi, s níž byla zakládána.

Následujících pár řádků, kterými se sama společnost prezentuje, zřetelně vypovídá o jejím zaměření:

U nás ve společnosti AHMAD TEA London jsme přesvědčeni, že šetřit se má spíše v jiných oblastech, než na ceně čajových směsí. Naši agenti u hlavních producentů čaje mají jasné instrukce vybírat čaje špičkové kvality, aby umožnili udržet požadovanou kvalitu každé směsi.

Naše aktuální dohoda s hlavními dodavateli čaje nám zajišťuje pečlivé balení jednotlivých druhů čajů přímo na místě sběru a třídění. Díky tomu se náš čaj dostává ke spotřebiteli velmi čerstvý, takže máte dojem, že pijete čaj přímo na plantáži.

Naši agenti se nikdy nerozpakují zaplatit vyšší cenu, je-li to potřebné pro kvalitu směsi. Jednoduše – protože vědí,
že úspěch společnosti našeho typu jde ruku v ruce s povinností udržet vysokou kvalitu našich speciálních čajů, abychom uspokojili čajové znalce.

Je tedy zřejmé, že svou vysokou kvalitou, pečlivou výrobou směsí a dovážením čerstvého zboží v balení, zajišťujícím dlouhodobou trvanlivost, je čaj AHMAD TEA předurčen k tomu, stát se tím Vaším oblíbeným šálkem čaje.