Bollinger Special Cuvee Bond 007 - No Time To Die 0,75l (karton)

Kód: VI99900
1 900 Kč 1 570 Kč bez DPH 2 533 Kč / 1 l
Vyprodáno

Na oslavu více než 40 let partnerství jako Oficiální šampaňské 007 a připravovaného filmu No Time To Die vyrobila společnost Champagne Bollinger dárkovou krabičku v limitované edici, která spojuje tři ikony: Bollingerův podpis Special Cuvée, Aston Martin DB5 a James Bond.

Special Cuvée je vytvořeno z hroznů pocházejících z 80 % procent z parcel klasifikace Grand Cru a Premier Cru. První kvašení části hroznů probíhá v dubových sudech a aby zůstaly zachovány veškeré charakteristické znaky a čistý styl vína, přidává se 5-10 % rezervních vín (často i víc). Nabízí aroma exotických plodů se silnými minerálními podtóny a skvěle vyváženou chuť. Poté, co ho necháte rozvinout v ústech, se připravte na neskonale lahodné dokončení. Zraje minimálně 36 měsíců.