Provoz e-shopu NEPŘERUŠEN. Dále dodáváme na výdejní místa i na adresy. Provozna Vsetín otevřena PO-PÁ 10:00 - 17:00

Krug Vintage 2003 0,75 l

Dostupnost 5 dnů
Měrná cena 6 433 Kč / 1 l
Cena 3 988 Kč bez DPH
Kód produktu VS0714
Značka Krug (champagne)
Kategorie champagne

Krug Vintage 2003 0,75 l. Každé ročníkové šampaňské Krug Vintage je jiné. Jeho charakteristiky jsou dané specifickými podmínkami roku, ve kterém vzniklo. Je oslavou přírody a v šampaňském domě Krug je pravidelně produkováno už od jeho založení. První ročníkové šampaňské vzniklo díky průkopnické povaze zakladatele značky Krug, Josepha Kruga. Ten byl přesvědčen o tom, že pravým posláním šampaňského je čisté potěšení. V duchu tohoto hesla bylo vytvořeno i nejnovější ročníkové šampaňské Krug Vintage 2003 s přízviskem Vivacious Radiance (Živoucí záře).  Jeho název upomíná na intenzivní sluneční svit a horké počasí v roce, kdy víno vzniklo. Vyznačuje se navíc i kypící energií a nekonečnou jemností.

Šampaňské odlišné od jiných

• Skladba umírněnosti, charakteru a vrcholné kvality
• První fermentace v dubových sudech
• Unikátní délka zrání – minimálně šest let
• Jediný šampaňský dům s až 50% zastoupením rezervy v konečném assemblage
• Celkový podíl na produkci oblasti Champagne činí 0,2 %, ale vytváří šampaňské,
 které za posledních 18 let posbíralo nejvyšší známky, jaké kdy byly šampaňskému udělené
• „Zpravidla nečiním sliby, ale je jeden, za který ručím bez zrnka pochybnosti:
Nikdo nezapomene okamžik, kdy poprvé ochutnal šampaňské Krug.“ – Remi Krug

Značka emblémem znalců
• „Krug – šampaňské mezi šampaňskými.“ – Frank Prial, The New York Times
• „Pokud v ráji andělé naslouchají Mozartovi a čtou básně,
jsem si jist, že popíjejí Krug’s Clos du Mesnil.“ – Julie Bain
• „Oblíbené šampaňské znalců.“ – Wine Spectator

TROJICE NEVYVRATITELNÝCH SKUTEČNOSTÍ
Říká se, že šampaňské je pro speciální okamžiky, ale s Krugem je každý okamžik speciální.
Individualita značky zdokonalovaná rodinou Krug po šest generací, od roku 1843.
V roce 2012 Krug po 18. v řadě obhájil prvenství v hodnocení šampaňských časopisem Wine Spectator.
Všechna čtyři první místa obsadilo šampaňské pocházející z aktuální nabídky domu Krug.

Založena v roce 1843 se společnost Krug specializovala výhradně na prestižní a výběrová šampaňská vína. Kvalita před kvantitou, tradiční metody a jako jediná používá při výrobě drahé malé dubové sudy, nutné pro rozvoj intenzivního a komplexního buketu. V současnosti na každou fázi výroby dohlíží příslušníci páté a šesté generace slavné rodiny.