Le Cuvee a Point de Madame Bosca 0,75l Bosca

Kód: VS9427
Vyprodáno

Le Cuvee a Point de Madame Bosca 0,75L je šumivé Italské víno z vinařství Bosca, které produkuje víno už od roku 1831. Slámově žlutou barvu doprovází plné, měkké, sametově elegantní aroma.

12% alkoholu

Společnost Bosca na své webové stránce uvádí: “185 let za námi, skvělá budoucnost před námi”. Vína společnosti Bosca potvrzují, že uvedené tvrzení je 100% pravdivé. Vinařská tradice firmě nebrání s vínem experimentovat a využívat nové technologie. Výsledkem je řada vynikajících šumivých vín. Vrchol inovace představuje víno pro zcela všechny - nealko spumante Toselli. Svěží, jemně perlivé, nasládlé víno s příjemnou chutí a skvělou vůní. Unikát ve své kategorii.