Cognac PARK VS Carte Blanche Tessendier MINI 40% 0,05 l

Cognac PARK VS Carte Blanche 40% 0,05l MINI Tessendier

Kategorie: Alkoholické nápoje, Cognac
Vinné destiláty podle druhu: Cognac
Vinné destilty podle typu balení: jen miniaturní láhve

Historie palírny Tessendier & Fils se datuje do roku 1880. V té době Gaston TESSENDIER, učitel matematiky, zdědil vinici v regionu Cognac a ve svém volném
čase se rozhodl o ni starat. Jak roky plynuly, jeho nový koníček se pro něj stal skutečnou vášní a začal s výrobou svých prvních eaux-de-vie cognac. Dnes již je
společnost ve vlastnictví čtvrté generace rodiny Tessendier, ta se stala během let jedním z největších výrobců cognacu v regionu Charente. Grand Breuil patří mezi cognacy mimořádné kvality a jeho krása je podtrhnuta elegantním obalem. Cognacy jsou vyrobeny pouze z nejlepších vybraných eaux-de-vie. Chuť těchto produktů je pozoruhodná a uspokojí i ty nejzkušenější znalce, stejně tak i ty, kteří se s cognacem teprve seznamují.

Poté, co vedení společnosti převzali bratři Jérôme a Lilian Tessendier, kteří jsou již čtvrtou generací vyrábějící cognac, se rozhodli zaměřit celou svou práci a know how na rozmanitější škálu výrobků. Ročně vyrobí přes tři sta nových eux-de-vie. V současnosti nabízí jejich společnost více než čtyřista výrobků nejvyšší kvality.
Každý produkt je vyráběn podle vysokých nároků zákazníků, kteří aktivně spolupracují s výrobcem. Zajímavostí je, že zásoby společnosti Tessendier tvoří přes 15 000 barelů o objemu 350 - 400 litrů a 60 sudů o objemu 25 000 - 50 000 litrů, což dohromady dává 75 000 hektolitrů cognacu, který je uložen ve dvou sklepích o rozloze přes 15 hektarů