Univerzální čistič 1l Sonett

Kód: BIO41785
5 dnů

Univerzální čistič Sonett 1 l je výborným pomocníkem pro úklid celé domácnosti, spolehlivě odstraní mastnotu i jiné odolné nečistoty. Díky přírodnímu složení je čistič mimořádně vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou a alergiky.

Obsažené přírodní tenzidy vytvoří jemnou pěnu, která účinně odstraní mastnotu, připečené zbytky jídla i usazeniny v koupelně. Díky této multifunkčnosti můžete čistič použít opravdu pro úklid celé domácnosti.

Přírodní složení bez přidaných chemikálií zaručuje nejen šetrnost k jemné pokožce rukou, ale také zbytečně nezatěžuje životní prostředí. Obsažené složky se totiž při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující složky, které neškodí přírodě.

Použití: Pár kapek koncentrátu naneste na houbičku a vyčistěte odolnou špínu, nebo cca 10 ml koncentrátu nařeďte s 10 litry vody.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Složení: Aniontové tenzidy (5-15 %) , Neiontové tenzidy (5-15 %) , Éterický olej z pomeranče (1 %) , Éterický olej z citronové trávy (1 %) , Citráty, Sůl, Voda

Země původu: Německo

Obsah balení: 1ml

Certifikáty:
ECO CONTROL: Německý inspekční a certifikační orgán EcoControl se zaměřuje na kontrolu a zajišťování kvality bio produktů v oblasti přírodní a bio kosmetiky. Působí po celém světě a spolupracuje s velkým množstvím partnerských organizací, aby bylo dosaženo maximální odbornosti.
ECO GARANTIE: Eco Garantie je mezinárodní certifikát pro bio produkty. Má standardy pro přírodní kosmetiku, produkty pro osobní hygienu i ekologické prací a čistící prostředky. Spotřebitel, který si koupí produkt označený logem Eco Garantie si může být jist, že produkt splňuje přísná pravidla pro udělení tohoto certifikátu, která jsou zárukou kvality, bezpečnosti a šetrnosti k přírodě.
VEGAN: Logo se zelenou slunečnicí označuje výrobky zcela bez živočišných produktů a netestované na zvířatech. Uděluje jej britská neziskovaná organizace Vegan Society založená na podporu filosofie a životního stylu veganství. Produkty musí splňovat standardy Vegan Animal-free Standards.

Zásady ekologické drogerie SONETT:
• Výrobky jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.
• Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka.
• Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru
• Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů
• Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.

Parametry

Země původu Německo