Dárkový bezkofeinový balíček BIO instantní káva a mletá káva bez kofeinu Cafédirect

Kód: KA8511
504 Kč 450 Kč bez DPH 1 541 Kč / 1 kg
Dárkový balíček obsahuje BIO instantní kávu 100% Arabiku bez kofeinu 100g a Machu Picchu výběrovou mletou kávu 100% Arabiku bez kofeinu.

Krásné dárkové balení s bohatou 100% Arabikou bez kofeinu v instantní a mleté verzi!

Balíček obsahuje:

BIO instantní káva bez kofeinu 100g

Machu Picchu SCA 82 mletá káva bez kofeinu 227g

BIO instantní káva bez kofeinu 100g

Chuť: bohatá, jemná aromatická káva - k nerozeznání od kávy s kofeinem. Kvalitní kávová zrna jsou šetrně sušená mrazem a díky tomu si káva zachovává veškeré aroma a chuť.

Doporučená příprava: dle požadované síly chuti nasypte instantní kávu do šálku, zalijte čerstvě uvařenou horkou vodou. Lze dochutit mlékem a cukrem.

Síla pražení: 3. stupeň z 5 (slabší pražení, bez kyselosti)

Složení: 100% BIO  Arabika. Ručně sbíraná.

Země původu: Peru, Bolívie, Honduras, Mexiko. Suroviny nejsou geneticky modifikovány.

Nadmořská výška pěstování: 1800 - 2200 m.n.m.

Podíl Fairtrade: 100%.

Kávu skladujte v suchu. Po otevření zamezte přístupu vzduchu.

Machu Picchu SCA 82 mletá káva bez kofeinu 227g

Chuť: Hedvábně jemná chuť s plným aroma středně pražené kávy s pomerančovým zakončením. Tóny kávy jsou dány charakteristickým minerálním složením podloží, na kterém rostlina vyrůstá.

Doporučená příprava:  Doporučujeme minimálně jednu vrchovatou lžičku kávy na jeden šálek. Tato káva je vhodná pro přípravu v kafetieru a filtru. Možné použít i do automatického a pákového espresa.

Síla pražení: 4. stupeň z 5 (lehký příjemný náznak kyselosti)

Odrůda: Bourbon, Typica, Caturra

Složení: 100% Arabika. Ručně sbíraná.

SCA skóre: > 82 (výběrová káva) dle Specialty Coffee Association.

Výběrová káva (z angl. specialty coffee) je vyráběna z kávových zrn té nejvyšší kvality a nejčastěji se jedná o druh arabica. Dle stanov asociace Specialty Coffee Association (SCA) je termínem výběrová káva označena taková káva, která při degustaci získá v celkovém souhrnu minimálně 80 a více bodů. Pro porovnání, běžné kávy dostupné v obchodech dosahují skóre mezi 50 – 79 body.

Země původu: Peru.Suroviny nejsou geneticky modifikovány. Pěstováno v extrémních nadmořských výškách v srdci incké oblasti peruánských And v blízkosti posvátného místa hory Machu Picchu.

Zemědělské družstvo: HUADQUINA

Nadmořská výška pěstování: 1300 - 1400 m.n.m.

Podíl Fairtrade: 100%

Kávu skladujte v suchu. Po otevření zamezte přístupu vzduchu.