Kávové Kapsle Illy IperEspresso Arabica Selection Brasile - 18 ks

Kód: KA8550
241 Kč 215 Kč bez DPH
3 dny

Balení 18 kusů kávy v kapslích illy HES Home IperEspresso. Káva z regionu Cerrado Mineiro od farmáře Glaucia de Castra. Výrazná nasládlá chuť, plné tělo s tóny čokolády a lehkým náznakem karamelu a čerstvě upečeného chleba.

Společnost illy přináší prostřednictvím systému iperEspresso snadnou přípravu italského espressa těm, kteří nemají s přípravou kávy v profesionálních kávovarech zkušenosti, ale chtějí si vychutnat šálek kvalitní kávy v pohodlí domova či kanceláře.

Kávovary pro systém illy iperEspresso, vyráběné zejména pod značkou dceřinné společnosti FrancisFrancis, jsou navrženy se zaměřením zejména na snadnou obsluhu - po stisku tlačítka je zahájen 30vteřinový proces přípravy kávy, na jehož konci je šálek jemného a vyváženého espressa se silným aroma a bohatou chutí, završený je pevnou a dlouhotrvající cremou. Výsledek, kterým je káva lepší než ve většině českých restaurací, si s illy iperEspresso můžete snadno dopřát doma.

Speciální edice kávy illy nese název Arabica Selection, a to dle svého obsahu - nejedná se o směsi káv z různých koutů světa, ale arabiky z jedné konkrétní farmy, od jednoho konkrétního farmáře.

Káva do speciální edice illy Arabica Selection je pečlivě vybírána na plantážích v devíti zemích světa. Každá z nich má unikátní chuť a aroma, každá z nich má svůj vlastní příběh...