Becherovka Unfiltered 38% 0,5 l

Kód: LI9843

Společnost Jan Becher Pernod Ricard uvádí na trh nový likér Nefiltrovaná Becherovka.
Vynechání filtračního procesu jí dává výraznější chuť bylinek, lehké zakalení a zároveň
jemnější chuť. Becherovka je tak první bylinný likér, který přináší na trh nefiltrovanou
variantu.

variantu.

Likér v barvě zlata
Nefiltrovaná Becherovka je prémiový bylinný likér a
jedinečný výrobek bez chemických konzervačních látek,
barviv, či jiných umělých látek a emulgátorů. „Náš interní
průzkum ukázal, že uvedení Nefiltrované Becherovky na
trh je krok správným směrem – lidem chutná stejně nebo
dokonce více, než Becherovka Original,“ komentuje
ohlasy na novinku Jakub Loos, brand manager
Becherovky. Nefiltrovaná Becherovka je vyrobena z čisté
karlovarské vody, vysoce kvalitního lihu a tajné směsi
bylin a koření. Má přirozenou a bohatou chuť, díky které je
perfektní jak samotná, tak jako součást míchaného drinku.
Obsah alkoholu je 38 %.
Dozrál čas na nefiltr!
Jak se liší Nefiltrovaná Becherovka od Becherovky
Original? Především barvou a chutí – Nefiltrovaná
Becherovka má zastřenou slámově žlutou barvu
připomínající patinované zlato, má intenzivní bylinnou
chuť a aroma, ale zároveň je pocitově velmi jemná.
Jemnější chuť je dána absencí filtrování a při výrobě je
třeba více péče a času, aby se při míchání dosáhlo

subtilní vyvážené chuti. Vyrábí se v malých várkách, což zaručuje nejvyšší kontrolu výroby i
kvalitu.
Nová tmavší lahev
Ikonický tvar lahve Becherovky v barvě jantarového skla poskytuje lepší ochranu před UV zářením
a udržuje produkt čerstvý po dlouhou dobu. „Obal přináší silné spojení s autentickým, prémiovým a
přírodním produktem,“ dodává k Nefiltrované Becherovce Jakub Loos.
O Nefiltrované Becherovce
❖ Vzhled a barva
Nefiltrovaná Becherovka má zastřenou slámově žlutou
barvu připomínající patinované zlato.
❖ Vůně
Svůdné aroma exotického koření, hřebíčku, skořice a
pomerančové kůry.
❖ Chuť
Zjemněná chuť bylinné směsi se sladkým nádechem tvoří
perfektní a povzbuzující aperitiv.
❖ Finish (chuťový závěr)
Příjemný a dobře vyvážený hořkosladký závěr.

Objem lahve je 0,5 l

Kategorie: Alkoholické nápoje
Likéry podle typu: Hořké, bylinné a kořeněné
Likéry podle typu balení: jen miniaturní láhve

Becherovka Original je jedním z nejstarších likérů na světě. Již více než 200 let se vyrábí podle tajné receptury, která zajištuje její charakteristickou hořkosladkou chuť a zlatavou barvu. Jedná se o 100% přírodní produkt bez chemických konzervačních látek, umělých barviv či emulgátorů.

Becherovka Original je karlovarský 100 % přírodní hořkosladký bylinný likér (bitter), který si získal popularitu nejen v České Republice, ale také takřka po celém světě. Výrobní proces se i přes více než 200 let existence značky nezměnil a pro výrobu se využívají byliny a koření pocházející z celého světa. Becherovka vyniká ikonickým tvarem již od roku 1866, který se využívá dodnes. V roce 2016 získala Becherovka zlatou medaili v soutěži World Spirits Competition v San Franciscu. Obsah alkoholu 38 %.

Hístorie Becherovky sahá do roku 1807, kdy obchodník Josef Vitus Becher (1769–1840) započal prodej Becherovky v krámku U Tří skřivanů pod jménem English Becher Bitter jako žaludeční kapky. Becherovka se vyvážela už v polovině 19. století a za dob ČSSR patřila k nejúspěšnějším vývozním artiklům. V současné době se vyváží  do více než 40 zemí světa.

Becherovka je skvělý aperitiv a léčivý digestiv, který chutná nejlépe ledově vychlazený, ideálně na -2 až -6°C. Využívá se také jako součást mnoha osvěžujících koktejlů, z nichž nejznámější je tzv. „Beton“. Ten v roce 2017 získal oficiální označení "Český národní koktejl" dle celonárodního hlasování Mezinárodní barmanské asociace IBA.