Fructal First Limetka a máta - funkční voda 0,5l

Kód: FR20487

First voda - limetka- máta 500ml

Složení: Voda, cukr, limetková šťáva z koncentrátu 0,3%, kyselina (kyselina citronová), přírodní aroma limetky, l-karnitin 0,05%, glukonát zinečnatý, výtažek z máty 0,04%, vitamin B6.

Země původu: Slovinsko

Objem: 500ml

NUTRNIČNÍ HODNOTY NA 100 ML

Energie 63 kJ

Energie 15 kcal

Sacharidy 3.8 g

Cukry v sacharidech 3.8 g

Firma byla založena v roce 1945 v bývalé Jugoslávii. Postupem času se stala největším prodejcem ovocných šťáv a nektarů a toto místo si zdárně udržuje dodnes (v zemích bývalé Jugoslávie).Závod byl během let kompletně zrekonstruován, aby vyhovoval všem náročným normám zemí EU. V roce 2001 získal ve firmě většinový podíl Pivovarna Union. Dnes Fructal vyváží své výrobky do osmnácti zemí světa včetně USA a Kanady.

Kladný vztah k přírodě

Ve Fructalu jsou vyráběny a úspěšně prodávány výrobky nejvyšší kvality z ovoce a některých další plodů. Konkurenční výhodou společnosti je zpracování přírodních plodů při zachování přírodního obsahu, bez umělých přísad.Produkty splňují náročné požadavky spotřebitelů na zdravou, vyváženou stravu a neustále se přizpůsobují měnícím stravovacím návykům. Všechny hlavní činnosti ve společnosti Fructal jsou zaměřené na budování pozitivního přístupu k přírodě.

Kvalita

Kvalita zůstává hlavní předností Fructalu. Fructal disponuje certifikáty řízení jakosti ISO 9001, systémem environmentálního managementu ISO 14001 a bezpečnosti potravin, systémem řízení dle mezinárodní normy ISO 22000 a další.