Osa Panama Premium Cask Aged 40% 0,7 l plastový soudek (dárkové balení kazeta)

Kód: RU99190
938 Kč 775 Kč bez DPH 1 340 Kč / 1 l

Rum má sladkou a příjemnou vůni, máslovou chuť, bohatou na tóny vanilky a medu. Balení v plastovém soudku.

STAŘEN V SUDU & VĚNOVÁN admirálovi Nelsonovi

Věnováno lordu admirálovi Nelsonovi, který byl zabit v bitvě o Trafalgar. Jeho pozůstatky byly vráceny do Anglie v rumovém sudu, aby se zachovalo jeho tělo.

Panama je v Karibiku ideální pro produkci vynikajícího rumu svýbornými podmínkami pro růst cukrové třtiny, destilaci a zrání v dubových sudech, které mají významný vliv na chuť tohoto prémiového rumu. Ktomuto rumu se také váže legenda o sudu - milovaný britskýadmirál Nelson byl zabit v roce 1805 v bitvě o Trafalgar francouzským ostřelovačem. Jeho hrdinský status vyžadoval, aby jeho pozůstatky byly vráceny do Anglie a jeho tělo bylo zachováno - vsudu, pravděpodobně vsudu srumem, který byl součástí přídělů námořníků na britské válečné lodi. Po návratu do Anglie obsahoval sud Nelsonovo naložené tělo, ale žádný rum. Podle pověsti námořníci během zpáteční cesty dělali v sudu díry a vypili rum přes brčka, přičemž vypili i Nelsonovu krev, která se nyní nazývá „Tapping admiral“.

Stařené v dubovém sudu minimálně 5 let

Rum má sladkou a příjemnou vůni

Chuť: máslová, bohatá na tóny vanilky a medu

Pijeme čistý, s ledem nebo míchaný

Panama (v Karibiku) se ideálně hodí k výrobě vynikajícího tmavého rumu.

Nádherný sud plný kvalitního tmavého rumu je fantastický dárek.

ZH Avatar autora | 21.12.2020
Vysoká spokojenost!!
Avatar autora Kohoutek 16.5.2022 08:33
Dobrý den, rád bych se informoval, má soudek kohoutek ke stáčení ? Děkuji.
Odpovědět

Old St. Andrews patří mezi nejstarší golfová hřiště světa. Není to hřiště pro každého, ale pro zralé golfisty a milovníky golfu. Old St. Andrews je něco jako golfové nebe nebo Mecca. Mnoho lidí si Skotsko spojuje nejen s krásnou přírodou, ale i s výbornou whisky. V St. Andrews se spojily obě tyto hodnoty v jednom produktu. Výsledkem je OSA - Old St. Andrews whisky. OSA Club House je jemná whisky s plnou ovocnou chutí, kterou získala zráním v dubových sudech od vína, sherry nebo portského. Bohatá, vyvážená, sladce kořeněná chuť zanechává v ústech svěží pocity. OSA je dokonalý společník pro večery strávené s přáteli.