Monin Honeycomb - sirup medová plástev 1 L PET

Kód: SI9782
Vyprodáno

Voštinový sirup MONIN má bohatou, luxusní chuť voštiny karamela. Honeycomb je známý po celém světě.

Nicméně, jde mnoho různých jmen. V Číně je známý jako voštinový cukr a jsou v dětství populární mezi 80.  lety. Na jihu Korea je známá jako Dalgona a pro mnohé se používá jako zálivka ledové nápoje včetně ledových káv. Voštinový sirup MONIN je ideální pro přidání trochu shovívavosti ke kávám, horkým čokoládám, frappes, koktejly a mocktaily.

Oblibu a kvalitu těchto sirupů na mezinárodní úrovni dokládá fakt, že společnost MONIN je mimořádným přidruženým členem IBA (Mezinárodní Barmanská Asociace). MONIN sirupy jsou vyrobeny z přírodních ovocných a rostlinných výtažků a jak už bylo uvedeno neobsahují tuky, cholesterol a konzervační činidla.