Monin Toffee nut 0,7 l

Pronikavá vůně karamelu s podtóny máselných pražených oříšků. Chuť makadanských oříšků na sytém máslovém a mléčně karamelovém základě.

Kód produktu SI024
Značka Monin (sirupy, likéry)
Kategorie Sirupy, likéry, přísady do koktejlů a káv

Monin toffee nut 0,7 l. Možná si říkáte : „Co je proboha zase tohle za kombinaci?“ Znáte různé druhy oříšků, rozeznáte jejich chutě, milujete sladkou příchuť toffee (mléčného karamelu). Co je ale Toffee oříšek? Zní to dobře ale........co to je ?! MONIN Toffee Nut je další zázrak z MONIN. Díky inovačnímu vnímání této máslové příchutě mléčného karamelu a makadamského oříšku, bezpochyby zahoříte láskou pro tuto vysoce kvalitní příchuť toffee. Nebudete se moci ubránit radosti z aroma nejvybranějších oříšků na světě. Vyzkoušejte MONIN Toffee Nut a ukojte svou touhu po sladkém. Přidáte jím neodolatelný a nečekaný ráz do bílých mocha káv, všech Vašich nápojů na bázi mléčné pěny, dezertů i jeho zdobení, horkých nápojů a ledových tříští.

Barva :

Jasná, Zlato-žlutá

Chuťové vlastnosti :

Doporučení :

Milujeme kombinaci MONIN Toffee sirupu s MONIN White Chocolate sauce (poleva z bílé čokolády) v latté. Stačí smíchat MONIN polevu ve vysoké sklenici na kávu a doplnit mléčnou pěnou.

Použití :

• Kávy
  • Ochucená mléka
  • Dezertní nápoje
VP Avatar autora MONIN TOFFEE NUT 3.1.2021 15:27
MONIN TOFFEE NUT si právom zaslúži vyzdvihnúť ako top sirup do kávy. Veľmi nám chýbal, keď sa okolo 2018 roku stratil z trhu. Preto sa teším, že GastroKlub.cz ho ponúka a oceňujem aj ústretovosť obchodu pri komplikácii s dodaním tovaru. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí radi sladšiu kávu, cappuccino a pod.
Odpovědět
VP Avatar autora | 22.2.2021
MONIN Toffee Nut máme od GastroKlubu už najmenej tretí raz a sme veľmi spokojní. Problémy mi pomohli zamestnanci firmy okamžite vyriešiť. Tešíme sa, že tento sirup je stále v ponuke.
VP Avatar autora | 13.12.2020
S produktom MONIN Toffee nut objednaný a zaplatený 26.11. by som bola veľmi spokojná, ak by mi ho firma Geis kuriér na Slovensko aj doručila, a to hneď 3 fľaše. Nechápem ako môžem dostať mail, že je zásielka vybavená. Platiť vopred v GastroKlub.cz? Snáď sa problém vysvetlí.
VP Avatar autora | 22.10.2020
Toffee Nut je najlepší sirup do kávy.
DR Avatar autora | 23.8.2019
Velmi spokojeni, používáme k ochucení kávy.
RK Avatar autora | 22.10.2017
Méně chuťově výrazné