Vážení zákazníci, z důvodu velkého náporu objednávek vlivem vánoční sezóny a přetížení dopravců se expedice objednávek může lehce opozdit. Děkujeme za pochopení.

Whisky Dalwhinnie Distiller's Edition 43% 0,7 l (karton)

Dostupnost Vyprodáno
Měrná cena 2 143 Kč / 1 l
Cena 1 240 Kč bez DPH
Kód produktu WH1910
Kategorie Skotská whiskySingle Malt whisky Dárkové balení, Single Malt whisky MAXI láhve, Zobrazit další kategorieSingle Malt whisky jen miniaturní láhve, Single Malt whisky Dárkové balení, Single Malt do 10 let Dárkové balení

Tato láhev se řadí do produkce společnosti "Diageo Distillers Edition". Značka Dalwhinnie patří do série Classic malts. Každá ze sedmi destilérií patřící do této řady vybere malé množství speciálních sudů pro dvojí zrání a ty jsou následně vydány v rámci edice "Distillers Edition". Pro druhé zrání vždy vybere patřičný Master Distiller sud, který se nejvíce snoubí s jeho whisky. U značky Dalwhinnieto byly sudy po Oloroso sherry, které byly vyhodnoceny jako nejlepší pro snoubení se s whisky této značky.

Whisky podle druhu Single Malt