AN-kak 60 kapslí EcceVita

VIP Klub Efekt lupa

Bohatý na vlákninu, antioxidanty, vitamín ba mastné kyseliny. An-kak je extrakt z červené himálajské rýže, již po staletí hojně užívaný v tradiční medicíně.

Měrná cena 6 Kč / 1 ks
Kód produktu BIO23698
Značka Ecce Vita
Kategorie Superpotraviny, Bio

An-kak se po staletí používá v přírodní léčbě. Extrakt se získává fermentací rýže za pomocí kvasinek Monascus purpureus. Fyziologický účinek prášku z kvašené rýže spočívá v látkách nazývaných monakoliny vznikajících fermentací. Monakoliny jsou skupinou látek vyskytující se ve farmaceutických preparátech, které účinně snižují hladinu cholesterolu a triacylglycerolů, a tudíž chrání naše srdce. Himálajská rudá rýže je druh krátkozrnné rýže, která je pěstována ve východním Himálaji, kde je zavlažována pomocí tisíc let starého akvaduktu s kvalitní vodou bohatou na draslík a hořčík. Rýže je významným zdrojem vlákniny, antioxidantů, vitamínu B a mastných kyselin.

Instrukce

Užívejte jednu kapsli jednou až dvakrát denně společně s jídlem.

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Produkt by se neměl užívat společne se statiny. Laboratorně prokázáno nezvýšení hladiny citrininu.

Vhodné i pro vegany.

60 kapslí.

Ingredience

Extrakt z červené rýže

Potraviny vše BIO
Superpotraviny BIO

Ecce Vita je dynamická společnost, která již 18 let přináší na trh řadu kvalitních potravinových doplňků nejvyšší kvality. Ve spolupráci s dr. Frejem, který byl zakladatelem společnosti a dalšími holistickými lékaři tak využíváme všechny dostupné a mnohdy tisíce let staré formulace z ajurvedské i čínské medicíny. Tyto znalosti obohacené o znalosti našich babiček a využití síly bylin aplikujeme do všech našich produktů.

V dnešní době existuje mnoho společností, které vyrábějí rostlinné přípravky, z nichž mnoho nedbá na dodržování byť i těch nejzákladnějších zásad. Např. některé z nich prodávají zvláštní soli pod jménem přírodních produktů, jiné používají konzervanty, kapsle jsou vyrobeny z levné hovězí želatiny atd.

Naše přípravky v kapslích a TULSI čaje jsou organického původu, testované firmou, mezinárodními organizacemi vydávajícími testy o nejvyšší kvalitě i v certifikované laboratoři ČR. Všechny požadavky, jež se týkají čistoty, kvality a účinnosti jsou v kompletním rozsahu splněny od sběru bylin až po výrobu přípravku.

Každá bylina se sbírá v době, kdy se nachází ve stavu plné zralosti; je testována na obsah a koncentraci svých aktivních látek. V některých přípravcích se používá větší počet bylin, pěstovaných na biofarmě. Byliny se zpracovávají celé, neboť v každé bylině se nachází mnoho účinných látek, nejedná se tedy o méně účinné extrakty, jako ve většině prodávaných přípravků. Výroba probíhá v nově vybudovaných prostorách a laboratořích. Měření v rámci kontroly jakosti jsou podnikána pod dohledem vysoce zkušených a kvalifikovaných osob, která mají rozsáhlé znalosti z oblasti analytické chemie, a za účasti odborníků z chemického ústavu.

Údaje o přípravcích-doplňcích stravy a jeho účincích byly posuzovány a schváleny Státním ústavem pro kontrolu léčiv a Státním zdravotním ústavem. Kvalita přípravku je potvrzena Hygienickou stanicí hl.m.Prahy. Přípravek byl uveden na trh v souladu s rozhodnutím ministerstva zdravotnictví.

Kvalitu přípravků podporuje rozhodnutí amerického FDA (Ústav pro kontrolu léků a potravin) o povolení k prodeji v USA, certifikát BIOKONTU o prodeji bio potravin v ČR a Evropské unii.