Herbal detox (Helm Stop) 2x50 ml EcceVita

Kód: BIO0001127
483 Kč 399 Kč bez DPH 4 830 Kč / 1 l

Ecce Vita® Herbal detox obsahuje zahuštěné extrakty 10 bylin, které podporují vylučování, detoxikaci a přirozenou obranyschopnost.

Juglans regia folium  pomáhá s kontrolou metabolismu lipidů (cholesterolu a triglyceridů). Podporuje normální funkci močového měchýře, pomáhá udržovat zdravou pokožku. Zvyšuje fyziologickou odolnost organismu. Má antioxidační účinky. (Antioxidanty mohou chránit před volnými radikály v případě nedostatku potravin nebo zvýšeného množství živin, proti působení volných radikálů v důsledku stresu, alkoholu, UV záření či znečištěných atmosférických podmínkách).

Curcuma longa  podporuje normální trávení, normální činnost jater, správnou činnost kardiovaskulárního systému, imunitní systém-antioxidant, normální stav kloubů a kostí, správnou funkci nervové soustavy a dýchacího systému, normální stav pokožky.

Levandula angustifolia podporuje normální trávení, spánek a relaxace.

Uncaria tomentosa  podporuje imunitní systém a přirozenou obranyschopnost.

Cinnamomum zeylanicum působí jako antioxidant. Pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi.

Inula helenium používá se pro zvýšení renální eliminace vody, k odvodnění organismu. Stimuluje vylučovací funkce organismu.

Obsah: 2x50 ml

Složení

Ořešák královský list a plod (Juglans regia folum et fructus ), Kurkuma dlouhá oddenek (Curcuma longa rhisoma), Ředmihák plstnatý kůra (Uncaria tomentosa cortex), Oman pravý kořen (Inula helenium radix), Pelyněk černobýl nať (artemisia vulgaris herba), Pelyňěk brotan nať (Artemisia abrotanum herba), Pelyněk pravý nať (Artemisia absintium herba), Kardamovník obecný plod (Elettaria cardamomum fructus), Skořicovník cejlonský kůra (Cinnamomum zeylanicum cortex), Levandule lékařská květ (Lavandula angustifolia flos), Ethanol 40%

Instrukce

Doporučené dávkování pro vnitřní užití: Tinktura se užívá ráno nalačno alespoň 20 minut před jídlem a večer hodinu po jídle a lze ji rozpustit ve vodě či džusu.

První týden 10 kapek denně.

Druhý týden 15 kapek denně.

Třetí týden 20 kapek za den, tuto dávku lze zvýšit na 30 kapek denně za předpokladu, že se nedostavují nežádoucí reakce.

Čtvrtý týden pokračujeme s užíváním 30 kapek denně. Následuje 14 dní pauza, po které pokračujeme v užívání 3x denně 10 kapek, do spotřebování první lahvičky a pokračujeme v užívání 3x denně 10 kapek s druhou lahvičkou.

Kúru lze provádět 2x ročně a to využitím 2–3 lahviček, nebo podle potřeby.  Po očistě je vhodné dále pokračovat s produkty pro harmonizaci střevního traktu Gut protect, nebo Digest plus a s probiotiky Probiomix pro posílení mikrobioty.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Kategorie: Doplňky stravy, vitamíny
Parametry dle způsobu užití (zdraví): antioxidanty, imunita, normální trávení

Ecce Vita je dynamická společnost, která již 18 let přináší na trh řadu kvalitních potravinových doplňků nejvyšší kvality. Ve spolupráci s dr. Frejem, který byl zakladatelem společnosti a dalšími holistickými lékaři tak využíváme všechny dostupné a mnohdy tisíce let staré formulace z ajurvedské i čínské medicíny. Tyto znalosti obohacené o znalosti našich babiček a využití síly bylin aplikujeme do všech našich produktů.

V dnešní době existuje mnoho společností, které vyrábějí rostlinné přípravky, z nichž mnoho nedbá na dodržování byť i těch nejzákladnějších zásad. Např. některé z nich prodávají zvláštní soli pod jménem přírodních produktů, jiné používají konzervanty, kapsle jsou vyrobeny z levné hovězí želatiny atd.

Naše přípravky v kapslích a TULSI čaje jsou organického původu, testované firmou, mezinárodními organizacemi vydávajícími testy o nejvyšší kvalitě i v certifikované laboratoři ČR. Všechny požadavky, jež se týkají čistoty, kvality a účinnosti jsou v kompletním rozsahu splněny od sběru bylin až po výrobu přípravku.

Každá bylina se sbírá v době, kdy se nachází ve stavu plné zralosti; je testována na obsah a koncentraci svých aktivních látek. V některých přípravcích se používá větší počet bylin, pěstovaných na biofarmě. Byliny se zpracovávají celé, neboť v každé bylině se nachází mnoho účinných látek, nejedná se tedy o méně účinné extrakty, jako ve většině prodávaných přípravků. Výroba probíhá v nově vybudovaných prostorách a laboratořích. Měření v rámci kontroly jakosti jsou podnikána pod dohledem vysoce zkušených a kvalifikovaných osob, která mají rozsáhlé znalosti z oblasti analytické chemie, a za účasti odborníků z chemického ústavu.

Údaje o přípravcích-doplňcích stravy a jeho účincích byly posuzovány a schváleny Státním ústavem pro kontrolu léčiv a Státním zdravotním ústavem. Kvalita přípravku je potvrzena Hygienickou stanicí hl.m.Prahy. Přípravek byl uveden na trh v souladu s rozhodnutím ministerstva zdravotnictví.

Kvalitu přípravků podporuje rozhodnutí amerického FDA (Ústav pro kontrolu léků a potravin) o povolení k prodeji v USA, certifikát BIOKONTU o prodeji bio potravin v ČR a Evropské unii.