BIO Kapsle Flexibility Bio - Zdravé Klouby 60 kapslí Organic India

Kód: BIO25933
258 Kč 230 Kč bez DPH 4 Kč / 1 ks

Silné bylinné složení podporuje léčbu a regeneraci kloubů při zánětech či artróze, snižuje pocit ranní ztuhlosti a naopak zvyšuje odolnost a vytrvalost kloubů při zátěži. Vhodné i pro vegany.

Složení
Šáchor hlíznatý (Cyperus rotundus) hlíza 200 mg, Withanie spavá (Withania somnifera) kořen 60 mg, Chebule srdčitá (Tinospora cordifolia) 35 mg, Bazalka posvátná (Ocimum sanctum) listy a květy 30 mg, kapsle-celulóza

Účinky
Šáchor se nazývá též amapačak, áma jsou toxiny a pacak natrávení. Termogenezí se toxiny odbourávají z kloubů a buněk.

Ašvaganda,Withanie spavá, indický ženšen má stimulační a vitalizující účinek.

Chebule srdčitá, Guduchi, působí na metabolismus tuků a krevního cukru v těle. Příznivě působí na játra, močové a pohlavní cesty, posiluje imunitu.

Tulsi, bazalka posvátná, je silný antioxidant. Tulsi posiluje obranyschopnost, působí proti stresu. Podporuje životní sílu a dodává energii. Navozuje fyzickou pohodu a uvolnění. Přispívá kmetabolismu tuků, cholesterolu a krevního cukru.

Pěstování jen jedné byliny v oblasti produkuje méně úcinné složky. Byliny ve Flexibility se pěstují společne v místech, kde se přirozeně vyskytují. Tak mají byliny v této kombinaci vysoký účinek.

Složení

Dávkování
1-2 kapsle 2xdenně s jídlem. Doporučuje se užívat nejméně jeden měsíc.

60 rostlinných kapslí, v tmavém skle

Doplněk stravy. Bez konzervačních látek, umělých barviv, chemikálií a pesticidů. Neobsahuje látky živočišného původu. Čistý přírodní přípravek bez chemického a biologického znečištění.

100% přírodní organický výrobek, splňující nejpřísnější mezinárodní standardy GMP a HACCP.

Kategorie: Doplňky stravy, vitamíny
Parametry dle způsobu užití (zdraví): činnost kloubů
Potraviny vše: BIO