Koření Kurkuma 100g EcceVita

Kód: KOGE257
83 Kč 74 Kč bez DPH 830 Kč / 1 kg
5 dnů

Kurkuma je indické koření, které je pro své léčebné schopnosti užíváno v léčitelství zejména pro podporu trávení a proti zažívacím obtížím.

V tradiční medicíně podporuje trávení při zažívacích obtížích, zvláčňuje a čistí pokožku, působí proti mikrobům, při bolestech v krku, chronickém kašli, při žlučníkových potížích. Dále čistí krev, působí u artritid a revmatických obtíží, u zánětů střeva a žaludečních vředů, u alergií a anemie, mimo jiné regeneruje játra, zlepšuje léčbu cukrovky a snižuje hladinu cholesterolu.

Instrukce

Zamíchejte během vaření do pokrmu. Využívá se zejména do luštěnin, ale je vhodná téměř do všech jídel.

Obsah: 100 g

Ecce Vita je dynamická společnost, která již 18 let přináší na trh řadu kvalitních potravinových doplňků nejvyšší kvality. Ve spolupráci s dr. Frejem, který byl zakladatelem společnosti a dalšími holistickými lékaři tak využíváme všechny dostupné a mnohdy tisíce let staré formulace z ajurvedské i čínské medicíny. Tyto znalosti obohacené o znalosti našich babiček a využití síly bylin aplikujeme do všech našich produktů.

V dnešní době existuje mnoho společností, které vyrábějí rostlinné přípravky, z nichž mnoho nedbá na dodržování byť i těch nejzákladnějších zásad. Např. některé z nich prodávají zvláštní soli pod jménem přírodních produktů, jiné používají konzervanty, kapsle jsou vyrobeny z levné hovězí želatiny atd.

Naše přípravky v kapslích a TULSI čaje jsou organického původu, testované firmou, mezinárodními organizacemi vydávajícími testy o nejvyšší kvalitě i v certifikované laboratoři ČR. Všechny požadavky, jež se týkají čistoty, kvality a účinnosti jsou v kompletním rozsahu splněny od sběru bylin až po výrobu přípravku.

Každá bylina se sbírá v době, kdy se nachází ve stavu plné zralosti; je testována na obsah a koncentraci svých aktivních látek. V některých přípravcích se používá větší počet bylin, pěstovaných na biofarmě. Byliny se zpracovávají celé, neboť v každé bylině se nachází mnoho účinných látek, nejedná se tedy o méně účinné extrakty, jako ve většině prodávaných přípravků. Výroba probíhá v nově vybudovaných prostorách a laboratořích. Měření v rámci kontroly jakosti jsou podnikána pod dohledem vysoce zkušených a kvalifikovaných osob, která mají rozsáhlé znalosti z oblasti analytické chemie, a za účasti odborníků z chemického ústavu.

Údaje o přípravcích-doplňcích stravy a jeho účincích byly posuzovány a schváleny Státním ústavem pro kontrolu léčiv a Státním zdravotním ústavem. Kvalita přípravku je potvrzena Hygienickou stanicí hl.m.Prahy. Přípravek byl uveden na trh v souladu s rozhodnutím ministerstva zdravotnictví.

Kvalitu přípravků podporuje rozhodnutí amerického FDA (Ústav pro kontrolu léků a potravin) o povolení k prodeji v USA, certifikát BIOKONTU o prodeji bio potravin v ČR a Evropské unii.