Krém na dukátové buchtičky - směs v prášku 1kg Dr Oetker

132 Kč 118 Kč bez DPH 132 Kč / 1 kg
3 dny

Krém na dukátové buchtičky - směs v prášku 1kg Dr Oetker

Obsahuje stopy: MLÉKA, VAJEC, PŠENIČNÉ a LUPINOVÉ MOUKY.

Alergeny: neobsahuje alergeny

Země původu: ČR

Výrobce: Dr.Oetker spol s r.o., Americká 2335, 272 01 Kladno, divize Professional

Skladování: Skladujte v suchu!

Návod k použití: "1. Odvážené množství směsi dobře rozmícháme s odváženým množstvím cukru v1/3 připraveného mléka. Zbylé 2/3 mléka přivedeme k varu. 2. Do vroucího mlékanalijeme připravenou měs mléka, cukru a krému na dukátové buchtičky. Krém zastálého míchání vaříme asi 2 minuty. 3. Hotový krém se podává s kynutýmibuchtičkami, pro jejichž přípravu můžete použít směs pro přípravubuchet - Buchty Dr.Oetker.

Složení: kukuřičný škrob, aroma, barviva (riboflavin, karoteny)

Výživové údaje: |Výživové údaje na 100g výrobku ||Energetická hodnota 364 kJ/86kcl||Tuky 1,4g||Z toho nasycené mastné kyseliny 0,9g||Sacharid 15,5g||Z toho cukry 10,7g||Bílkoviny 2,9g||Sůl 0,10g|- výrobek připravený podle návodu s polotučnýmmlékem (1,5 % tuku).

O společnosti Dr. Oetker

Dlouhodobá důvěra a důraz na kvalitu – to jsou zásadní principy, jimiž se řídí rodinná firma Dr. Oetker již od svého založení v roce 1891. Dr. Oetker je nejen všeobecně známou značkou, ale těší se také důvěře ze strany spotřebitelů. To je výsledek dlouhodobého poctivého vztahu mezi značkou a jejími spotřebiteli.

Tradice společnosti Dr. Oetker na českém území sahá až do roku 1908, kdy byla založena první zahraniční pobočka firmy v Rakousku-Uhersku. Dalším významným krokem bylo založení firmy na území Československa v Brně v roce 1923. Posledním zásadním milníkem byl opětovný vstup na československý trh v roce 1991 a založení společnosti pro Českou republiku v roce 1993.

V současnosti patří Dr. Oetker k nejvýznamnějším potravinářským výrobcům práškového sortimentu.

Sortiment značky Dr. Oetker v České republice obsahuje více než 150 výrobků. Tento počet se neustále zvyšuje na základě permanentního inovačního procesu firmy. Sortiment značky Dr. Oetker zahrnuje přísady, dekorace a směsi na pečení, pudingy a jiné dezerty v prášku, sladká a slaná jídla v prášku, přípravky na zavařování, nápoje v prášku, mražené pizzy, a čerstvé dezerty.