Nutrend DeNuts arašídy v hořké čokoládě 40 g

Kód: BIO00012885
14 Kč 13 Kč bez DPH 3 500 Kč / 100 g
Vyprodáno
Skvělá chuť křupavých oříšků, semínek a medu, s obsahem vitamínů, minerálů a dalších blahodárných látek. To je tyčinka plná přírodní energie z prvotřídních surovin.

• přírodní zdroj energie
  • bez lepku
  • čtyři příchutě bez polevy
  • dvě příchutě v lahodné hořké čokoládě

slané arašídy v hořké čokoládě 100 g 40 g (1 tyčinka)
Energetická hodnota 2 374 kJ/571 kcal 950 kJ / 228 kcal
Tuky 41,6 g 16,6 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 8,8 g 3,5 g
Sacharidy 27,6 g 11,0 g
- z toho cukry 23,6 g 9,4 g
Vláknina 5,9 g 2,4 g
Bílkoviny 18,7 g 7,5 g
Sůl 0,75 g 0,3 g

DeNuts slané arašídy v pravé hořké čokoládě: arašídy 65 %, hořká čokoláda 12,5 % (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, kakao, emulgátory sójový lecitin a polyglycerolpolyricinoleát, vanilkový extrakt), glukózový sirup, fruktóza, med 3,5 %, chlorid sodný, emulgátor řepkový lecitin. Může obsahovat stopy ořechů a sezamu.

Společnost NUTREND je lídr na trhu s produkty sportovní výživy a s potravinami pro aktivní životní styl. Vlastní nejmodernější Společnost NUTREND je lídr na trhu s produkty sportovní výživy a s potravinami pro aktivní životní styl. Vlastní nejmodernější technologie, tisíce metrů výrobních i skladových prostor a šířkou jejích portfolia i jeho zaměřením nemají na trhu konkurenci. Nabídka je rozdělena do tří divizí: Bodybuilding, Endurance a Active lifestyle. V roce 2017 oslavila společnost NUTREND 24 let úspěšného působení na českých i zahraničních trzích a významně rozšířila své prostory. K nadčasové administrativní budově s kancelářemi, obchodem a školicími prostory přibyly stovky čtverečních metrů výrobních hal, skladů a kanceláří. Společnost NUTREND rovněž neustále expanduje do zahraničí, v současné době dodává své produkty do téměř 60 zemí.