Nutrend QWIZZ PROTEIN BAR arašídové máslo 60g

Kód: BIO00004423
37 Kč 33 Kč bez DPH 62 Kč / 1 kg
Vyprodáno
Zrodila se hvězda. Opravdová. Křupavá. A plná proteinu. Karamel táhnoucí se s každým kousnutím. Mléčná čokoláda, která vám nedá spát. Málo cukru a hodně muziky.

Proteinové tyčinky jsou vhodným prostředkem, jak doplnit živiny v průběhu dne. Každý sportovec, který si hlídá optimální příjem stravy, se na živiny v této přenosné podobě může kdykoliv spolehnout. Díky odlišnosti v obsahu živin si z těchto produktů můžou vybrat siloví sportovci, vytrvalci i jedinci zaměření na dietu. Sportovní tyčinky jsou funkčním doplňkem stravy. Díky nejmodernějším technologiím vám přinášíme několik druhů těchto tyčinek – všechny jsou vysoce účinné, dokonale vyvážené a lahodné.

Příchuť: arašídové máslo
100 g 1 tyčinka – 60 g
Energetická hodnota 1543 kJ/369 kcal 926 kJ/222 kcal
Tuky 14 g 8,4 g
   z toho nasycené mastné kyseliny 7 g 4,2 g
Sacharidy 30,5 g 18,3 g
   z toho cukry 2,9 g 1,7 g
Vláknina 9 g 5,4 g
Bílkoviny 35 g 21 g
Sůl 0,5 g 0,3 g

Společnost NUTREND je lídr na trhu s produkty sportovní výživy a s potravinami pro aktivní životní styl. Vlastní nejmodernější Společnost NUTREND je lídr na trhu s produkty sportovní výživy a s potravinami pro aktivní životní styl. Vlastní nejmodernější technologie, tisíce metrů výrobních i skladových prostor a šířkou jejích portfolia i jeho zaměřením nemají na trhu konkurenci. Nabídka je rozdělena do tří divizí: Bodybuilding, Endurance a Active lifestyle. V roce 2017 oslavila společnost NUTREND 24 let úspěšného působení na českých i zahraničních trzích a významně rozšířila své prostory. K nadčasové administrativní budově s kancelářemi, obchodem a školicími prostory přibyly stovky čtverečních metrů výrobních hal, skladů a kanceláří. Společnost NUTREND rovněž neustále expanduje do zahraničí, v současné době dodává své produkty do téměř 60 zemí.