Nutrend tyčinka DENUTS kešu + mandle 35g

Kód: BIO0001001
14 Kč 13 Kč bez DPH 400 Kč / 1 kg
Vyprodáno

Tyčinka DENUTS kešu + mandle Nutrend 35 g. Výborná tyčinka složená z křupavých oříšků a lahodného medu výhradně od českých včelařů z kontrolovaných zdrojů. Vychutnejte si svačinku, která je nejen přirozeně bezlepková, ale navíc skvěle chutná.

Jak konzumovat tyčinky DeNuts kešu a mandle
DeNuts je určena pro svačinku kdykoliv v průběhu dne.

Charakteristika
Výborná tyčinka složená z křupavých oříšků, mandlí a lahodného medu výhradně od českých včelařů z kontrolovaných zdrojů. Vychutnejte si svačinku, která je nejen přirozeně bezlepková, ale navíc skvěle chutná. Oříšky a med obsahují celou řadu přírodních vitaminů, minerálů a dalších blahodárných látek. Nenajdete ideálnější zdroj energie, navíc zcela bez konzervantů. Chtějte jen to nejlepší. Je bez lepku a bez konzervantů. Jako zdroj přírodní energie byla oceněna certifikátem KLASA.

Nutriční hodnoty tyčinky DeNuts kešu a mandle ve 100g
Energetická hodnota:
2202 kJ/531 kcal; Tuky: 38,6 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 5,7 g; Sacharidy: 19,4 g; z toho cukry: 19,4 g; Vláknina: 14,5 g; Bílkoviny: 19,3 g; Sůl: 0,09 g.

Sůl je v potravině obsažena výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku.

Složení
DeNuts kešu a mandle:
kešu ořechy 30 %, mandle 19 %, arašídy, glukózový sirup, sezam, fruktóza, med 4 %, emulgátor řepkový lecitin. Alergeny jsou zvýrazněny ve složení.

Skladování
Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Není určeno pro děti do 3 let.

35 g

Společnost NUTREND je lídr na trhu s produkty sportovní výživy a s potravinami pro aktivní životní styl. Vlastní nejmodernější Společnost NUTREND je lídr na trhu s produkty sportovní výživy a s potravinami pro aktivní životní styl. Vlastní nejmodernější technologie, tisíce metrů výrobních i skladových prostor a šířkou jejích portfolia i jeho zaměřením nemají na trhu konkurenci. Nabídka je rozdělena do tří divizí: Bodybuilding, Endurance a Active lifestyle. V roce 2017 oslavila společnost NUTREND 24 let úspěšného působení na českých i zahraničních trzích a významně rozšířila své prostory. K nadčasové administrativní budově s kancelářemi, obchodem a školicími prostory přibyly stovky čtverečních metrů výrobních hal, skladů a kanceláří. Společnost NUTREND rovněž neustále expanduje do zahraničí, v současné době dodává své produkty do téměř 60 zemí.