Cabernet Sauvignon Reserva Finca La Escondida 0,75 l Andean Vineyards

 
 

Cabernet Sauvignon Reserva Finca La Escondida 0,75 l Andean Vineyards. Středně intenzivní rubínově červená barva. Vynikající víno, zrání v dubových sudech zdůrazňuje jeho přednosti. Když je víno mladé, aroma připomíná sušené ovoce, černý pepř a černý rybíz. S postupem času připomíná spíše kokos, tabák, vanilku a kávu.

Dostupnost Vyprodáno
Měrná cena 273 Kč / 1 l
Cena 169 Kč bez DPH
205 Kč    
Kód produktu VIA0000107
Značka Andean
Kategorie Víno
 

Degustace:  Suché víno středně intenzivní rubínově červené barvy. Když je víno mladé převládá v aroma sušené ovoce, černý pepř a černý rybíz. S postupem času se rozvíjí spíše vjem kokosu, tabáku, vanilky a kávu. Vynikající víno, u kterého zrání v dubových sudech zdůrazňuje jeho přednosti – výbornou strukturu, jemné taniny a dlouhotrvající dozvuk.

Vinifikace: Ruční sklizeň hroznů, odstopkování a třídění, klasická fermentace s vybranými kvasinkami, přečerpávání přes klobouk, dlouhá macerace, následuje kontrolovaná malolaktická fermentace. Zrání 12 měsíců v nových sudech z amerického a francouzského dubu, dozrávání v lahvích po dobu 6 měsíců.

Gastronomie: Vhodné k červeným masům a zralým sýrům.

Země původu: Argentina   Vinářská oblast: San Juan
Dodavatel: Andean Vineyards, Argentina   Odrůda: 100 % Cabernet Sauvignon
Ročnik: na dotaz   Objem: 75 cl
Konzumace: 16 - 18 °С      
Zrání v dubovém sudu: Ano   Kombinace k: Červená masa, Sýry
Vína podle barvy Červená vína
Vína podle odrůd Cabernet Sauvignon
Vína podle Země Argentinská

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Andean Vineyards je moderním vinařstvím s dlouholetou tradicí pěstování vinné révy a jejím zpracováním. Nachází se v prestižní argentinské vinařské oblasti Mendoza, vlastní však vinice i v dalších regionech, např. v severozápadněji ležícím San Juan.

Andean Vineyards bylo založeno v regionu Cuyo, v srdci argentinských And a představuje syntézu argentinského vinařství. Vína z vinic vysokých nadmořských výšek jsou vyjádřením vynikající kvality a autenticity Argentiny.

Hrozny z vysoko položených vinic s přísnými teplotními a povětrnostními podmínkami v kombinaci s odbornými znalostmi enologů vinařství dávají vzniknout těm nejlepším vínům- koncentrovaným, živým, bohatým v chuti, s osobitým charakterem.

Hlavním enologem Je Stephen Damien Mcewen, 49ti letý australan původem z Barossa Valley. Začínal jako brigádní sběrač hroznů a od svých 15ti let pracuje ve vinařství na plný úvazek. Studium na Rosewothy Colledge zvládl po práci. V té době se australské vinařství nacházelo v propadu a tak se vydal do Evropy, kde pracoval ve vinařství několika zemí. Do Argentiny přijel poprvé v roce 1998 a pracoval jako externí enolog pro několik vinařství v Argentině i Evropě současně. V průběhu času si Argentinu, její vinice, společnost i životní styl oblíbil natolik, že se stala jeho novým domovem. Excelentní vinice a variabilita pěstovaných odrůd byly příležitostí pro zužitkování jeho znalostí a zkušeností vedoucích k tvorbě nádherných vín.

V současnosti  Andean Vineyards produkuje širokou řadu vín vynikající kvality. Jejich export neustále roste a Andean Vineyards je považován za vinařství s velkou flexibilitou, které reflektuje na aktuální potřeby trhu.