Abuelo

Historie firmy Varela Hermanos S.A. sahá až do roku 1908, kdy Don José Varela Blanco, mladý španělský přistěhovalec, uvedl do provozu první cukrovar na plantáži cukrové třtiny San Isidro, ve městě Pesé, v tehdy nedávno vytvořené Panamské republice.

Město Pesé, vybudované v polovině XVIII. století, se nachází v úrodném údolí ve středu Panamy, kde hlavní hospodářskou činností jeho téměř 10.000 obyvatel je pěstování cukrové třtiny.

V roce 1936 Don José souhlasil s přáním jeho tří nejstarších synů, José Manuela, Pliniuse a Julia, a začal s destilací šťávy z cukrové třtiny pro výrobu likérů. Jeho výrobky byly od počátku ceněny pro svou mimořádnou kvalitu.

Od té doby, si firma Varela Hermanos SA udržuje vedoucí pozici mezi výrobci likérů v Panamě, a dnes produkuje přibližně jeden milion kartónů ročně, což představuje 90% národního trhu likérů. Společnost má 700 stálých zaměstnanců, kteří vykonávají práci od sklizně cukrové třtiny až po propagaci a prodej hotového výrobku.

Dnes, téměř století poté co Don José zahájil svoji činnost v Pesé, třetí generace, která se řídí stejnými rodinnými tradicemi, vede firmu Varela Hermanos SA k nejvyšší pozici v tomto odvětví. S pevnou výrobní infrastrukturou, nadšením a odhodláním všech pracovníků, kteří pracují ve společnosti, se jako vývozci jemných likérů a rumů připravují na ještě větší účast na mezinárodním trhu.

Ron Abuelo má své někdy těžko vysvětlitelné kouzlo, vybranou chuť a podmanivou osobnost.

Ron Abuelo je pro svou vyjímečnost nejprodávanějším rumem v Panamě a jeho přítomnost v mezinárodním obchodě je stále významnější. Aby bylo vyhověno nejnáročnějším chutím, tak dnešní rodinu Ron Abuelo tvoří Ron Abuelo Añejo, Ron Abuelo Añejo 7 años a Ron Abuelo Añejo 12 años. Rumy hrdě panamské, autentické a mezinárodně oceňované pro své vysoké standardy kvality přisouzené mezinárodním společenstvím lihovin.

Loajalita konzumentů a dosažený úspěch na národní i mezinárodní úrovni jsou testem vysoké kvality rumu Ron Abuelo a slibnou budoucností této značky.

Ron Abuelo je nejen plný historie, ale také moderní a kosmopolitní, bude i nadále růst v rytmu své země původu... Panamy.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

• 61bfNfjKcqL. SX385 Kód: RU979
    Na dotaz Výrobce: Abuelo
    Abuelo Rum Aňejo 5yo je charakteristický vůní karamelu, světlého dřeva s jemným kouřovým nádechem. Chuť je jemná a lehká s náznaky dřeva....

• vyrn 497Abuelo 12YO mini Kód: RU978
    Skladem Výrobce: Abuelo
    Ron Abuelo Anejo 12 anos destilovaný z ušlechtilé panenské třtiny zrající ve výběru nejlepších sudů z bílého dubu.

• Ron Abuelo Anejo 7 anos 0,7 l Kód: RU831
    Skladem Výrobce: Abuelo
    Ron Abuelo Anejo 7 anos 0,7 l. Sedmiletý Ron Abuelo ańejo je výsledkem naší vášně vyrábět ten nejlepší rum anejo.

• Ron Abuelo Anejo 12 anos 0,7 l Kód: RU832

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem